Tablet z funkcjami telefonu - warto?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez marcus » 25 Mar 2014, o 00:19

Witam, niektóre tablety pozwalają na zaaplikowanie karty SIM nie tylko po to, aby korzystać z 3G, ale też żeby swobodnie korzystać z możliwości dzwonienia i wysyłania SMS-ów (itp.). Część urządzeń (np. Fonepad Asusa) jest właściwie tak reklamowana, że nawet do końca nie wiadomo czy to raczej tablet z funkcjami telefonu czy może taki większy smartfon. Oczywisćie nomenklatura ma znaczenie drugorzędne, a pytanie nr 1 brzmi: czy warto stawiać na taką opcję? Zamiana na stałe telefonu na tablet, nawet siedmiocalowy wydaje się dość karkołomnym pomysłem, czy więc jest to tylko taka opcja w rodzaju "a może kiedyś akurat się przyda"?

Ma ktoś może tablet, który obsługuje połączenia tel? Korzystacie z tego regularnie, uważacie że to doskonała i przydatna opcja czy wręcz przeciwnie?
marcus

Postprzez GrimPiece » 25 Mar 2014, o 21:18

Jam mam ośmiocalówkę GoClevera z mozliwością dzwonienia i pisania esek. Muszą przyznać, że ta druga funkcja to bajka - piszę się sto razy lepiej niż na smartfonie, a do dzwonienia to można wykorzystać zestaw słuchawkowy albo dać na głośnomówiący jak sytuacja na to pozwala. Ale fakt, że korzystam z tych opcji głównie jak mi się kasa na smartfonie. Standardowo telefonu na tablet nie wymienię, bo jednak smartfon bardziej mobilny.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości