Tablet z GPS i dvbt z ładowarką samochodową

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez Grzesionap » 16 Lis 2013, o 16:43

Witajcie nie znam się na tabletach dlatego piszę poproszono mnie żebym poszukał tabletu (a ja się głupi zgodziłem :D ) i teraz mam problem, musi posiadać on tuner dvbt do odbioru telewizji cyfrowej musi też posiadać GPS i dobrze by było gdyby miał też już wgraną jakąś mapę co do wielkości ekranu to nie jest ona najważniejsza myślę że raczej w przedziale od 5 do 7 cali a i najważniejsze musi mieć ładowarkę samochodową (zapalniczka) bo właśnie w samochodzie będzie używany. Może pomożecie mi coś znaleźć jeśli o czymś zapomniałem to dajcie znać dopiszę, za pomoc dziękuję.
Grzesionap

Postprzez SimonZGR » 22 Lut 2014, o 18:10

Co do ładowarki to nie problem, bo za nieduże pieniążki można kupić osobno taką ładowarkę (chyba, że tablet ma jakieś nietypowe wejście ładowarki, ale to rzadkość)
Pytanie też jaka cena, al wystarczy w google wpisać i wszystko jest np.
Ferguson Regent TV 7 - Cena jakieś 600zł ale jest już wszystko w zestawie co potrzebujesz do samochodu ładowarka, uchwyt itp.
Goclever Tab T76GPS TV - Słabszy, ale marka już bardziej rozpoznawalna noi cena 300-400zł
SimonZGR

Postprzez marcus » 22 Lut 2014, o 19:18

hmm... chyba głównie te słabsze marki proponują tablety z zestawami tuner+GPS. Chyba chcą w ten sposób konkurować z nawigacją, bo dostajesz tanie urządzenie, w którym jest i nawigacja i jescze parę innych bajerów. Próbczy tych co wymienił @SimonZGR to jeszcze Lark FreeMe jest dostępny w takiej opcji z tunerem i GPS-em. Nie jestem pewien co do map.

BTW jeśli nie będziesz mógł znaleźć żadnego tableta, który ma obie opcje, to pamiętaj, że są jeszcze zewnętrzne tunery TV pod USB. Czyli wtedy szukasz tableciaka z GPS-em i mapą i innymi parametrami, które Ci pasują, a tunerek kupujesz oddzielnie (i przy okazji do innych urządzeń możesz go wykorzystywać). Ładowarek samochodowych raczej standardowo producenci nie dają, ale jak się dowiesz jakie kupiony tablet ma paramerty łądowania (najprawdopodobniej na dołączonej ładowarce sieciowej będzie info) to sobie dokupisz samochodową (choćby w tutejszym sklepie http://tabletoid.pl/akcesoria-do-tabletu).
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości