Tablet z klawiaturą dla studenta

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet z klawiaturą dla studenta

Postprzez Aleksy865 » 1 Mar 2018, o 16:50

Potrzebuję kupić tablet, z którego będę korzystać na studiach. Nie zamierzam na nim grać. Myślałem nad tabletem z klawiaturą, ale tutaj potrzebowałbym taki, do którego mogę dokupić też klawiaturę rosyjską (studia w języku rosyjskim).

System: Windows, ewentualnie inny.
Klawiatura: polska, rosyjska.
Przekątna: min. 10.
Przeznaczenie: robienie, notatek, czytanie materiałów edukacyjnych (akty prawne, e-booki), przeglądanie Internetu, YouTube, Skype.
Ważne: bateria (uczę się w ruchu).
Budżet: 1.500 zł.

Niestety zupełnie się na tych tabletach nie znam. Co możecie doradzić?
Aleksy865

Do: Tablet z klawiaturą dla studenta

Postprzez IdeaMan009 » 2 Mar 2018, o 18:40

Myślę że wystarczający byłby dla Ciebie tablet Huawei MediaPad M3 Lite, ma duży akumulator o pojemności 6660 mAh, pozwala na długą pracę na jednym ładowaniu.
Do tego proponowałbym etui w zestawie z klawiaturą, nie wychodzi to jakoś drogo. Z 4World mogę Ci polecić etui, kiedyś miałem esperanzę to się zaraz posypała, później dokupiłem takie 4World Etui - Podstawka z klawiaturą do tabletu 7-10'' czarne - 09187, bardzo fajnie działało. Do tego chroni też tablet.
Jeśli coś droższego to w budżecie zmieścisz się kupując laptop 2w1 z Windowsem - ASUS Transformer T101HA x5-Z8350/4GB/128GB/Win10
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez rotting » 4 Mar 2018, o 12:08

W mojej ocenie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie urządzenie 2w1. Bardzo fajną ofertę można aktualnie znaleźć na kultową Yoga 300 80M100VSPB, która lekko mieści się w Twoim budżecie. Z urządzenia mógłbyś korzystać jako tablet, kiedy tylko chcesz i laptop - jeżeli będziesz tego potrzebować. Urządzenie jest na, preferowanym przez Ciebie, Windowsie (10).
Awatar użytkownika
rotting

Postprzez mickey » 9 Mar 2018, o 01:14

Huawei MediaPad M3 Lite jest bardzo fajną opcją. Tablet posiada dosyć wysoką rozdzielczość 1920 x 1200 (w porównaniu z konkurencją w podobnym budżecie), na starcie jest Nugat, 3 gb ram i to wszystko w cenie ok 1 - 1.1 k. Jeśli rosyjska klawiatura Ci nie wystarczy którą możesz ściągnąć do tableta tylko musisz mieć dopinaną to bym proponował poszukać jakiejś w rosyjskim allegro :)
mickey

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości