Tablet z klawiaturą do pracy - wybór z dwóch

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet z klawiaturą do pracy - wybór z dwóch

Postprzez Felippe » 22 Paź 2016, o 11:29

Witam

Nigdy nie miałem do czynienia z tabletami, ale z uwagi na coraz bardziej mobilny charakter mojej pracy postanowiłem zamienić starego laptopa na coś poręczniejszego. Zależy mi na łatwości w tworzeniu tekstu - tutaj zdecydowałem, że nie obejdzie się bez dodatkowej klawiatury. Po całonocnych poszukiwaniach wybrałem dwa, które biorę pod uwagę:
- iPad mini 4 z tym: http://www.apple.com/pl/shop/product/HHXE2B/A/etui-z-klawiatur%C4%85-logitech-canvas-na-ipada-mini
- Lenovo Yoga Tab, ale nie wiem który

Mam wobec powyższego kilka pytań:
1. jak wypada Android przy iOS na dłuższą metę? Mam smartfona Samsunga i po 3 latach jest masakra z prędkością działania. Słyszałem, że system od Appla jest stabilniejszy.
2. czy różnica w wyświetlaczu 10(Lenovo) : 7,9(iPad Mini) może mieć duże znaczenie przy obsłudze klawiatury zewnętrznej?
3. o co chodzi z tym łączeniem się z internetem bez Wi-fi? Co daje dodatkowy modem w tablecie? Jak to działa? Czasem, jak trzeba popracować w pociągu - to może być kluczowe.

Z góry dzięki za wszelkie info.
Pozdrawiam!
Felippe

Do: Tablet z klawiaturą do pracy - wybór z dwóch

Postprzez jacklyn » 22 Paź 2016, o 16:31

Wyglada dobrze.
jacklyn

Do: Tablet z klawiaturą do pracy - wybór z dwóch

Postprzez Felippe » 22 Paź 2016, o 18:00

Co konkretnie?
Felippe

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości