Tablet z opcją dzwonienia i smsowania

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet z opcją dzwonienia i smsowania

Postprzez mario89 » 18 Gru 2014, o 02:47

Witam serdecznie. Poszukuję tabletu, z którego można normalnie dzwonić i smsować ( rozumiem, że musi posiadać wejście na kartę sim) Znalazłem taki oto model Samsunga - Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE SM-T235. Czy są jeszcze jakieś inne funkcje które musi spełniać tablet do dzwonienia i pisania wiadomości jak na normalnym smartphonie. Czy działa to z każdą siecią tzn. Play Orange itp. Zależy mi na tych funkcjach gdyż chciałem go używać zamiast telefonu a 7 calowy wyświetlacz nie jest jeszcze kolosalnie duży choć i tak sporych rozmiarów jak na urządzenie trzymane przy uchu. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
mario89

Do: Tablet z opcją dzwonienia i smsowania

Postprzez marcus » 20 Gru 2014, o 00:09

fakt, zę dzwonienie z takiej cegły nei jest szczególnie wygodne, ale z drugiej strony wiele osób tak korzysta. Zawsze jest też jakiś zestaw głośnomówiący. Jeśli w specyfikacji albo w testach piszą ze można dzwonić i pisać eski to będzie działać z każdą siecią. Jedyne co, to czasem możę być tak, że np. sa tylko eski albo tylko dzwonienie. No i oczywiscie samo wejście na simkę nie oznacza, że można dzwonić i pisać smsy - bo zazwyczaj jest po prsotu po to, żęby modem LTE czy 3G dziaał. Ale akurat Tab 4 z tego co wiem j ma wszystkie opcje - sms i dzwonienie + lte do tego
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości