Tablet z w miarę dobrym aparatem.

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet z w miarę dobrym aparatem.

Postprzez jatutylkonachwile » 21 Lis 2016, o 13:20

Witam,

mam problem, mianowicie, potrzebuje znaleźć tablet, który będzie służył właściwie do robienia fotek. Dokładnie fotek kodów aztek (coś jak qr, ale bardziej szczegółowe). Więc potrzeba mi aparatu o w miarę dobrej jakości z funkcją autofokusu (fotki będą robione z bliska, muszą łapać ostrość). Dodatkowo, tablet musi działać na systemie android (najważniejsza aplikacja na nim działa). Do tego chciałbym żeby była możliwość używania na nim kart gsm (będzie używany zdalnie, więc nie będzie jak korzystać z wi-fi, głównie mobilnie, 3G itp.). No i cena, niestety budżet jak to zwykle bywa jest bardzo ograniczony, do 500zł.

Reszta specyfikacji jest całkowicie obojętna, jeśli o czymś ważnym zapomniałem to przepraszam, napiszcie.

Mam nadzieję że istnieje jakiś taki wynalazek i ktoś będzie w stanie mi pomóc go znaleźć, ja sam niestety na tabletach zbytnio się nie znam.

Z góry dziękuję za pomoc.
jatutylkonachwile

Do: Tablet z w miarę dobrym aparatem.

Postprzez milurecki » 28 Gru 2016, o 23:38

Potwierdzam galaxy Tab A to bardzp fajny tablet, ewentualnie coś od lenovo, oni mają w dobrej cenie dobry sprzęt :)
Awatar użytkownika
milurecki

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości