Tablet z win 8.1 do 1500zl

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet z win 8.1 do 1500zl

Postprzez Xsaren » 11 Sty 2015, o 14:36

Witam,

Jako mało doświadczony użytkownik takowych sprzętów zwracam się z prośbą o pomoc przy wyborze takiego urządzenia.
Poszukuję tablet z systemem windows 8.1 o w miarę rozsądnych parametrach jak na tą cenę, który będzie mi służył niezbyt wymagającym zadaniom typu internet. Wybrałem system operacyjny windows z prostych pobudek - obsługuje jave, która jest mi nie zbędna w pracy. Również mile widziany był by moduł 3G, lecz nie wykluczam dokupienia go osobno. Cen nie powinna przekraczać 1500zl.

Z góry dziękuję za pomoc.
Xsaren

Do: Tablet z win 8.1 do 1500zl

Postprzez benkp » 12 Sty 2015, o 11:13

Tak do 1500 to jednak ciężko będzie znaleźć coś sensownego z modułem 3g.
Dobrym wyborem będzie na pewno Dell Venue Pro:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/10115588
Dobra marka, niezłe parametry, windows 8 oraz wytrzymała bateria.
Możesz się jeszcze zastanowić nad jednym z tabletów ze stajni Asusa : Transformer jednak będzie to wymagało dopłaty tych 200-300 zł, no chyba,że poszukasz tańszych na aukacjach.
Awatar użytkownika
benkp

Do: Tablet z win 8.1 do 1500zl

Postprzez jacek111 » 13 Sty 2015, o 00:57

@benkp no i pytanie czy Xsaren chce płacić za klawiaturę czy w ogóle nie potrzebuje takiej opcji. Ale poza tym oczywiście +1 ode mnie dla Asusa i dla Della.

Standardowo polecam też zastanaowić sięnad Lenovo Yoga II - niestety z niezrozumialych powodów jest to jeden z tych tableów, które mają windowsa a nie mają 3g (jest też wersja tabletu z 3g ale z androidem). Myślę jednak że obsluguje zewnętrzne modemy (choć na wszelki wypadek radzę sprawdzić, jeśli byś się zdecydował).
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 9 gości