Tablet z windowsem do 600zł.

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet z windowsem do 600zł.

Postprzez Rogal » 24 Mar 2015, o 22:50

Witam, szukam tabletu na windowsie do max 600 zł.
Najważniejsza jest dla mnie wydajność (2gb ramu) oraz połączenie z internetem.
Tablet będzie używany przede wszystkim do ebooków, filmów i internetu.
Wyświetlacz 8 lub 10 cali, nie zależy mi na bardzo wysokiej rozdzielczości.
Aparatów może wcale nie być, jak i dużej ilości pamięci wbudowanej (ale miło by było gdyby był slot na micro sd).
Dość ważna by była długa praca baterii.
Bardzo fajnie by było gdyby ktoś mógł mi polecić tablet tego typu nawet za 300-400 zł (tablet nie musi być nowy)
Rogal

Do: Tablet z windowsem do 600zł.

Postprzez jacek111 » 25 Mar 2015, o 19:29

Acer Iconia w1 albo w3 oraz Toshiba Encore - to w miarę tanie modele dobrych producentów. 8 cali, windows. Nie wiem jak z RAM, raczej nie mają 3g a przynajmniej nie w tej cenie. Pytanie czy potrzebujesz 3g?

Z wszystkimi bajerami i nawet nowe za 4 stówy z windowsem to znajdziesz jedynie tablety Kiano, GoClever itp. Ja ich raczej nie polecam, zwłaszcza jesli chccesz, zeby sprzęt był w miare mało awaryjny i bateria dlugo trzymała (tzn. zeby dobrze działała po roku i więcej uzytkowania).
jacek111

Postprzez Rogal » 25 Mar 2015, o 20:44

Potrzebuję 3g i dlatego nie mogę nic sensownego znaleźć, chyba że jest jakaś inna możliwość połączenia z internetem poza 3g i wifi?
Rogal

Postprzez GrimPiece » 26 Mar 2015, o 10:26

poza 3g/ 4g /lte albo wifi właściwie innej opcji nie ma ale tablet nie musi mieć wbudowanego modemu 3g. Mozna albo dokupic modem 3g zewnętrzny pod usb (tablet musi mieć funkcję otg i najlepiej sprawdzić czy współpracuje z konkretnym modemem). Inna możliwość to odbieranie neta przez inne urządzenie, na przykład smartfon (albo bez przewodowy router wifi, w którym masz karte SIm) i udostepnianie połaczenia dla tabletu, który odbiera neta przez wifi.
GrimPiece

Postprzez Rogal » 26 Mar 2015, o 19:26

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/10078085 Co myślicie o tym tablecie? Trochę słaba bateria ale za to darmowy office.
Rogal

Postprzez GrimPiece » 26 Mar 2015, o 22:38

wolałbym coś z tego, co Jacek111 proponował. Ewentualnie jak znajdziesz coś innego Asusa, Acera itp. Colorovo to jest typowa chinka. Office jest darmowy w każdym tablecie z windowsem (chyba licencja na rok, jeśli się nie mylę.)
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 13 gości