tablet za 300-400 zł (na wyjazd) :)

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

tablet za 300-400 zł (na wyjazd) :)

Postprzez harissa » 4 Gru 2014, o 14:11

Witam wszystkich :)

chciałabym kupić tableta, najlepiej do 300 zł, ale jestem w stanie dorzucić (max. stówkę) jeśli zrobi to dużą różnicę.

Wiem, że takie tematy już się pojawiały, ale zauważyłam też, że czasem kilka dni robi dużą różnicę, bo coś nowego się pojawia albo okazuje się, że coś co wydawało się fajne jest jednak wadliwe. Zaczęłam szukać sama w necie, ale te parametry nic mi nie mówią, a ja kompletnie się na tym nie znam i dlatego zwracam się do mądrzejszych ode mnie :)

Najbardziej mi zależy na tym, żeby bateria długo trzymała i żeby się nie zacinał. RAM min. 1 GB. Chcę do niego włożyć kartę SIM, żeby mieć internet z sieci komórkowej. Ponadto chciałabym oglądać na nim filmy w dobrej jakości, przeglądać i robić fotki (chciałabym, aby miał 2 aparaty) i surfować po necie. Fajnie byłoby gdyby miał wejście HDMI, ale nie jest to konieczne.
Nic nadzwyczajnego - wyjeżdżam na kilka miesięcy, laptop mi się zepsuł i potrzebuję kupić jakiegoś niedrogiego tableta żeby zabrać ze sobą. Będę dużo rozmawiać na skype, a on zżera trochę pamięci i najczęściej muli urządzenia.

Nie wiem czy czekać na okres między świętami a sylwestrem (zazwyczaj sprzęty wtedy są tańsze) - co myślicie?

Poproszę o pomoc :)
Ania
harissa

Do: tablet za 300-400 zł (na wyjazd) :)

Postprzez GrimPiece » 4 Gru 2014, o 17:43

zapewne lepiej kupować po świętach niż na krótko przed ;)

a co do tabletu to szczerze mówiąc, też bym chciał taki tablet za taką kasę :D a tak serio to niełatwo będize znaleźć coś sensownego w tej cenie i wbudowanym modemem 3G.

Opcje są dwie:
1. wejdź na ceneo w tablety, zrób filtr na cenę, modem 3g i żeby pokazywało marki takie jak Acer, Asus, Lenovo, Samsung, Toshiba. Jeśli coś znajdziesz i będize Ci pasować, to właściwie możesz brać, bo to dobre marki i raczej z nimi można wyjść tylko dobrez (poza nielicznymi wyjątkami) lub też wklej jeszcze linka do konkretnego modelu przez zakupem to może coś podpowiemy ;)

2. Jest cal masa tanich modeli z 3G, 8rdzeniowym procesorem, super rozdzieczlczością, silmikami rakietowymi, modułem teleportacji a wszystko wykonane z materiałów biodegradowalnych. (no prawie) Rzecz w tym, że znajdziesz masę modeli, które spełniają Twoje oczekiwania, tyle, że to budżetowe sprzęty i zwykle na papierze wyglądają lepiej niż w rzeczywistości to wszstko działa. Jeśli będizesz chciała kupić takich tablet (bo żaden z pktu 1 szego nie przypadni Ci do gustu), to skup się na polskich markach: Pentagram, Manta, GoClever, Kiano. To w razie czego serwsi będzie pod ręką (inna sprawa, że i tak potrafi zamulić).

2.
GrimPiece

Do: tablet za 300-400 zł (na wyjazd) :)

Postprzez harissa » 6 Gru 2014, o 12:26

dziękuję bardzo :) poczekam do 29-31.12 i coś wybiorę :)
pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)
harissa

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 15 gości