Tani a dobry. Hybryda!

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tani a dobry. Hybryda!

Postprzez Żubr » 26 Gru 2014, o 15:35

Witam, szukam tabletu, hybrydy dla studenta, będę grał w jakieś słabe gry (Heroes III, Diablo II) i tu pytanie czy tablety z windows to normalny windows? Żaden phone czy inny syf z odłamu?
Ogólnie musi działać, ważne jest aby miał doczepianą klawiaturkę, na 3G mi nie zależy, do dzwonienia mam telefon. :)
Oczywiście dobrze by było, aby była możliwość podlączenia klawiaturki, myszy i monitora.
Moje typy:
Kruger&Matz Edge 1081
Lenovo MIIX 2 10"
GoClever Insignia 1010 Business
Oczywiśnie nie zamykam się tylko na nie, ale 1300zł to już maksymalna kwota, proszę o rady!
Żubr

Do: Tani a dobry. Hybryda!

Postprzez marcus » 27 Gru 2014, o 18:09

z tych 3 to lenovo, lenovo i jeszcze raz lenovo. Pozostałe to tanie marki. Alternatywnie na transformery asusa możesz popatrzeć albo acer switch - ale to jeszcze droższy sprzęt.

oczywiście alternatywa jest jezcze taka, że kupujesz tablet be klawiatury a do tego etui (które i tak kupisz) + klawiatura bt.

Windows 8.1 - taki jak na lapku. Tylko nie bierz 8 RT.
marcus

Postprzez Żubr » 27 Gru 2014, o 18:27

No właśnie, jest coś mocniejszego od Lenovo w tej cenie? Bo klawka może być osobna i tak sobie dołączę wszystko z monitorkiem włącznie, a laptopy drogie, polecicie jakieś tablety?
Żubr

Postprzez jacek111 » 27 Gru 2014, o 21:42

Lenovo miix ma spoko wydajność - do tych zastosowań co pisałeś to bez problemu wystarczy. W tej cenie bez klawiatury jest np. samsung galaxy pro 8.4. Ale nie wiem czy 8,5 cala to nie za mało, jeśli ma być zamiast lapka. Może być trochę mało. Jest też dell venue 8 pro albo dużo tańsza ale calkiem wydajna toshiba encore wt8 .
jacek111

Postprzez Żubr » 28 Gru 2014, o 11:50

a transformer t100 jak w porownaniu z lenovo miix 2?
Żubr

Postprzez jacek111 » 28 Gru 2014, o 15:01

wydajność podobnie, ale miix 2 ma lepszą rozdzielczość ekranu i najpewniej lepszą baterię. Nie pamiętam jak tam dokładnie wyglądają porty - odsyłam do specyfikacji i testów.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości