Tani tablet do zastosowania ogólnego [7']

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tani tablet do zastosowania ogólnego [7']

Postprzez Yankesik » 6 Lis 2014, o 21:58

Witam serdecznie.

Postanowiłem kupić jakiegoś tableta, lecz od razu zaznaczam że chciałbym coś taniego [ około 200zł)

Co możecie mi polecić z takich tańszych sprzętów. Nie mam jakiś szczególnych wymagań, co do tableta. Wiadomo, że im wyższa rozdzielczość tym lepiej, dodatkowo chciałbym czasem obejrzeć jakiś film, przeczytać książkę w PDFie, napisać kilka rzeczy w WORDZIE, posiedzieć na internecie, czasem cyknąć fotkę.

Proszę o jakieś propozycje. Przespacerowałem się trochę po sklepach i kilka tabletów z niższymi cenami było nawet fajna. Czekam na wasze sugestie.
Yankesik

Do: Tani tablet do zastosowania ogólnego [7']

Postprzez marcus » 7 Lis 2014, o 15:50

cięzko coś konkretnego polecać w tej cenie bo jest dość dużo tanich tabletów mało znanych marek. Z kolei znani producenci mają aktualnie w ofercie tablety za nieco ponad 300 (to i tak bardzo mało jak na markowy tablet). Z tego co wiem, to aktualny biedronkowy model My Tab za 235 zł jest ok jak na te pieniądze. Poza tym radzę skupic się na polskich producentach, bo zawsze trochę łatwiej z serwisem, jesli coś się stanie.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości