Tani tablez z wymianym akumulatorem

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tani tablez z wymianym akumulatorem

Postprzez tomala0707 » 27 Cze 2015, o 17:08

Witam szukam taniego a w miarę dobrego tabletu z wymiennym akumulatorem i nie mam tu tylko na myśli aby akumulator był wymienny jak w smartfonach ale też mam na myśli wymianę po przez jego rozkręcenie bo raczej z wymiennym to już cena powyżej 1000 zł tablet ma służyć do internetu więc dobrze jak by obsługiwał Aero 2 za wszelkie info wielkie dzięki
tomala0707

Do: Tani tablez z wymianym akumulatorem

Postprzez jacek111 » 29 Cze 2015, o 20:31

Do czego Ci wymienna bateria?
jacek111

Postprzez tomala0707 » 30 Cze 2015, o 20:15

Do tego że najszybciej pewnie w nim bateria padnie z czestego użytkowania a co za tym idzie rozładowanie i ładowanie tak z raz dzienie i później bateria taka trzyma 30 min
tomala0707

Postprzez marcus » 1 Lip 2015, o 18:59

zależy jaki tablet kupisz - baterie, które są do wyrzucenia po kilku miesiącach są z reguły w chińskich tabletach (pentagram, manta, kiano, goclever, shiru...). W markach typu Acer, Asus, Dell czy Samsung z reguly można liczyć na bardziej żywotne baterie - a nawet jak Ci po 2 latach zacznie siadać to i raczej lepiej rozejrzeć się za nowszym tabletem niż szukać baterii do niego.

Tak jak w smartfonach to raczej w żadnym tablecie nie wymienisz baterii - jedynie przez rozkręcenie. A z kolei rozkręcić się da większość tabletów. Zastanawiam się tylko czy dasz radę znaleźć nową baterię o odpowiednich parametrach do wybranego modelu.
marcus

Postprzez benkp » 3 Lip 2015, o 06:45

A może table Lenovo Yoga 2? Obecnie kupisz go w cenie 1000 zł a ma bardzo dobry akumulator. Nie musisz go wcale wymieniać ponieważ jest bardzo mocny i powinien CI wystarczyć na 18 godzin pracy chociaż ja nie wierzylbym tak w to co pisze producent i jest to pewnie ok 16 godzin.
Zerknij sobie tutaj:
http://okazje.co/kod-rabatowy-media-expert

Obecnie w media expert są bardzo duże promocje na tablety. Dzięki temu możesz kupic sobie coś o wiele taniej niż normalnie.

Jeśłi nie Lenovo to poszukaj jakiegoś sprzętu marki Dell.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez jacek111 » 3 Lip 2015, o 14:57

sam nie testowałem Yogi, ale widziałem recenzje, z których wynikało, że deklaracje Lenovo co do czasu trzymania na baterii faktycznie się sprawdzają. Zresztą... 16 godzin to też co najmniej dobrze ;)
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości