[10.1"][Multimedia, Pisanie Tekstów][3G][Do 1500Zł]

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

[10.1"][Multimedia, Pisanie Tekstów][3G][Do 1500Zł]

Postprzez Maycky » 28 Paź 2014, o 14:08

Witam Wszystkich :)
Jestem coachem i trenerem rozwoju osobistego w zamian za porady mogę udzielić jakiś konsultacji, porad ;)
Teraz do rzeczy:
Wykorzystanie:
-Oglądanie filmów
-Pisanie tekstów [dokupiona klawiatura]
-Przeglądanie internetu
-Edycja muzyki/filmów/grafiki

Wymagania:
-Ekran 10"
-Moduł 3G (chyba, że będzie możliwość doczepienia modemu 3G)
-Dobry aparat
- Dobra jakość ekranu
- Długa żywotność baterii

Zastanawiam się czy Android czy Windows, ale chyba nie mam preferencji.

Cena do 1500 zł

Osobiście myślę o:
http://www.x-kom.pl/p/210565-tablet-10-lenovo-yoga-tablet-2-10-z3745-2gb-48gb-android-44-fhd.html

lub

http://www.x-kom.pl/p/207412-tablet-10-lenovo-yoga-tablet-b8080-qs400-2048-48-43-fhd-zloty-3g.html
Maycky

Do: [10.1"][Multimedia, Pisanie Tekstów][3G][Do 1500Zł]

Postprzez GrimPiece » 28 Paź 2014, o 18:53

Bardzo dobre propozycje - Yoga 2 na razie nie zdązyła się jeszcze na dobre zadomowić, ale z pierwszych opinii wiem, że jest świetna. Podobnie jak poprzednich, choć oczywiście z lepszymi wnętrznościami. Na 99% będziesz zadowolony. Zresztą jedynka z ekranem FHD też będzie ok - choć nie wiem czy da radę z edycją muzyki / filmów / grafiki. Pytanie co masz na myśli. Dodawanie filtrów w prostym programie na pewno przejdzie, ale obróbka wielogigabajtowych filmow w wysokiej rozdzielczości będzie raczej problematyczna. Pod tym względem stawiałbym na Yoga 2.

Yoga ma też świetną baterię. Pod tym względem to najlepsze tablety.

Super wydajnym tabletem z genialnym ekranem i przeznaczeniem do celów biznesowych jest również Samsung Galaxy Note 10 2014. Kosztuje więcej, ale jeśli potrzebujesz tabletu do pracy to myslę, że warto dołożyć. Zwłaszcza, że Note też się genialnie prezentuje a obsługuje się go głównie rysikiem (system jest tak zoptymalizowany, że jest to najwygodniejsze) - a prezentacja zapewne jest istotna w Twoim fachu :)

(nie żeby Lenovo Yoga źle wyglądała, po prostu Note robi moim zdaniem wrażenie bardziej profesjonalnego).
GrimPiece

Postprzez Maycky » 29 Paź 2014, o 12:43

a do Tych zastosowań lepszy będzie Android czy Windows 8? :)
No i Yoga 2 - nie ma 3G, jest jakaś możliwość podłączenia do niego modemu?
Maycky

Postprzez jacek111 » 29 Paź 2014, o 18:07

Z tego co wiem Yoga 2 z windowsem nei ma 3g, z androidem ma. Choć fakt, zę z kolei do profesjonalnych zadań lepiej sprawdza się windows - choćby dlatego, zę mozęsz zainstalować te same programy co na kompie. Z drugiej strony na Androida też jest pakiet MS Office, więc można dać radę.

Modem można podłączyć do Yoga 2 przez port USB. Czyli takie zewnętrzny dongiel jak dają zwykle sieci komórkowe gdy zamawiasz internet. I do tego krótka przejściówka bo tablet ma microUSB. Jeszcze inna opcja to włączyć 3g w telefonie i zrobić nadawanie przez wi fi - wtedy w tablecie właczasz odbieranie wifi i też masz neta przez "telefon-router".
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości