[8'] Używany Tablet do 500zł.

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

[8'] Używany Tablet do 500zł.

Postprzez arkadiusz4716 » 12 Kwi 2015, o 19:24

Witam, poszukuje dobrego tabletu na systemie Android, do gier, przeglądania stron i filmów najlepiej używany. :crazy: Dobrze jeśli będzie LTE lub 3G, ale to nie jest priorytetem. Bardziej chodzi mi o to by nic mi się nie zacinało. Mógłby mi ktoś doradzić bo w sprawie tabletów jestem zielony :|

Słyszałem, że Lenovo A5500 3G może być dobry.

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/10308593

lub

LG G Pad 8.0 LTE .

http://allegro.pl/tablety-urzadzenia-121202?order=m&string=lg+g+pad+8.0&search_scope=category-89253&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-e-0402

Jeśli chodzi o LG G Pad nie wiem dlaczego ceny, które są na skąpcu i na allegro tak bardzo różnią się :niewiem2:

Tutaj podałem praktycznie nowe bo nie mam pojęcia jaki lepszy używany mogę dostać w cenie do 500zł.

Jeśli ktoś ma jakieś fajne propozycje to walcie śmiało :expert:

Z góry dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam :mrgreen:
arkadiusz4716

Do: [8'] Używany Tablet do 500zł.

Postprzez GrimPiece » 13 Kwi 2015, o 15:39

Na allegro niektóre nowe to mogą być używki sprzedawane jako nowe, albo nowe,ale leżace w szafie i bez gwarancji lub rozpakowane ale nieużywane... stąd róznica w cenie. Oba tablety, które wymieniłeś powinny być ok. Z tych dwóch to brałbym LG.

A tak ogólnie - jak do gier i może być używka to spróbuj znaleźć Nexusa - to był tablet robiony typowo pod gry, ale 7". Bardzo wydajny. Dobrze powinien się też sprawdzić Dell Venue 7 lub 8. Z tego co pisali ludzie, ktorzy go kupili na forum to gry nawet nowe chodza bez problemu (chyba na wysokich detalach). Jak dobrze poszukasz to nawet nówkę Dell Venue 8 dostaniesz w tej cenie (na ceneo najtańsze gdzieś po 550) a venue 7 powinieneś dostać bez problemu nowy.
GrimPiece

Postprzez benkp » 14 Kwi 2015, o 06:08

Lenovo to dobry wybór.
Jestem zdania,że lepiej jest kupić sobie nowy tablet bo tablety to dość zawodne urządzenia. Lubią się jednak psuć.
Proponuję zerknać sobie jeszcze na ten model:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/7710068
Jest to tablet marki Ferguson , oferuje bardzo dobre wykonanie.
W sumie Kiano Elegance również zbiera dobre opinie (jest to chińczyk ale nieźle wykonany) : http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8632485
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez marcus » 14 Kwi 2015, o 18:58

Jak Lenovo to lepiej Yoga, o ile podstawka Ci nie przeszkadza. Siódemkę dostaniesz nawet nówkę w tych granicach co potrzebujesz, do ósemki bedize trezba trochę dołożyć.

Aczkolwiek LG to też dobry tablet, wiec jesli widzisz go gdzieś w dobrej cenie to możesz brać bez wahania - nie zawiedziesz się.
marcus

Postprzez Raffii » 14 Kwi 2015, o 22:48

Z tego co się orientuję to Lenovo Yoga jest w wersji 8 calowej oraz 10 calowej. Wersji z 3G raczej w tych pieniądzach się nie zdobędzie. Również jeśli chodzi o używane tablety to nie polecam, chyba że sprzedawca daje Ci kilka miesięcy gwarancji na sprzęt. Do 500 zł spokojnie znajdziesz wiele modeli tabletów nowych z wbudowanym 3G. Z Lenovo mogą to być A3300H oraz A7-30H.
Awatar użytkownika
Raffii

Postprzez marcus » 15 Kwi 2015, o 21:24

@raffii - tak miałem na myśli 8 i 10 " - dzięki za poprawkę. A w ogóle to widzę, że trudno ją aktualnie dostać, przynajmneij w ceneo i na skąpcu nie ma, a na benchmarku, jest brak aktualnych ofert. Na aukcjach nie szukałem.
marcus

Używany Tablet do 500zł. - Ferguson - nie brałbym

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 17 Kwi 2015, o 22:15

Proponuję zerknać sobie jeszcze na ten model:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/7710068
Jest to tablet marki Ferguson , oferuje bardzo dobre wykonanie.

Właśnie rozmawiałem z klientem i potwierdził, że ten Ferguson Regent TV8 nie obsługuje modemów zewnętrznych! Wydawałoby się, że każdy tablet już teraz powinien obsługiwać modemy 3G, a jednak...
Dosyć spory mankament - jak się wydaje - no bo można na nim korzystać jedynie z wiFi.
To, jak długo uruchamia się system Android ma decydujące znaczenie dla komfortu pracy użytkownika.
Czy wiesz, co to jest tablet Microsoft Surface? Warto sprawdzić szczegóły.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Postprzez GrimPiece » 18 Kwi 2015, o 20:01

@up to duży mankament, ale warto pamiętać o tym, że można jeszcze dokupić modemik / router 3G bezprzewodowy i odbierać tabletem przez wi-fi. Zawsze jest też opcja udostepniania połaczenia przez tel, choć to oczywiśćie mniej doskonałe opcje niż wbudowany modem albo modem usb.
GrimPiece

Postprzez arkadiusz4716 » 19 Kwi 2015, o 22:08

A co myślicie o tym tablecie?
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/12079820

Na allegro można czasem dostać używkę nawet za 560zł ;)

Lepszy od Dell Venue 8 i Lenovo Yoga? :muscle: :mrgreen:
arkadiusz4716

Postprzez GrimPiece » 21 Kwi 2015, o 13:48

wygląda bardzo ciekawie - ale najlepiej poszukaj jakiś testów, bo bez tego to nigdy nie wiadomo do końca jaką sprzęt ma np. wydajnośći. Nawet 2 tablety z prawie identyczną specyfikacją mogą się mocno róznić, jeśli chodzi o moc obiczeniową czy czas pracy na baterii. Spodziewam się, że ten Lenovo będzie ma bardzo dobrą wydajność, na baterii pewnie trzyma krócej niż Yoga.

Pytanie czy lepiej kupić taką używke czy np. nowego venue ;)
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość