Wybór Tabletu

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Wybór Tabletu

Postprzez ja1298 » 13 Maj 2013, o 20:00

Witam:)
Mam do wyboru tablet OVERMAX BASECORE 10 lub GOCLEVER R83.2 MINI i proszę o waszą pomoc:)
Bo ja nie mogę sie zdecydować ... Kto z tych tabletów jest lepszy według Was ? Czy może znacie jakiś inny tablet godny polecenia do 550 złotych ? Jedynie na czym mi zależy to 2 rdzenie i aby miał więcej niż 7 cali
Proszę o pomoc :)
Pozdrawiam :)
ja1298

...

Postprzez cotler » 16 Maj 2013, o 21:15

Jeżeli chodzi o pojemność baterii to lepiej wypada overmax (różnica 3800 a 5000 mAh). Z kolei rozdzielczość (1024x768) przemawia na korzyść GoClevera. Biorąc pod uwagę, że dwa rdzenie potrzebują więcej energii być może lepszym wyborem byłbym overmax, z tym, że nie miałem do czynienia z ani jedną z tych firm, natomiast przy kupnie swojego kierowałem się właśnie tymi parametrami (tyle, że ja mam 7 cali bo takiego chciałem).
cotler

Tablet

Postprzez Evoq_com_pl » 6 Cze 2013, o 17:04

A co powiesz na http://evoq.com.pl/index.php/products/t ... vopad-970w pod względem pojemności baterii wypada najlepiej,więc może Cię zainteresuje.
Evoq_com_pl

Evoq - co to jest?

Postprzez Jan Bielski » 13 Cze 2013, o 23:09

A co powiesz na http://evoq.com.pl/index.php/products/t ... vopad-970w pod względem pojemności baterii wypada najlepiej,więc może Cię zainteresuje.

Zajrzałem na stronkę przez Ciebie podaną i nasuwa mi się pytanie: czy to jest marka polska? Bo jeżeli tak, to czemu nie ma strony po polsku ? Drugie pytanie: gdzie tam jest jakakolwiek informacja o gwarancji? Widzę, że jesteś orędownikiem tabletów Evoq, ale ich strona internetowa nie zachęca specjalnie do kupna. Trzecia rzecz - to wcale nie rewelacyjne parametry tych tabletów , które oferują.
Nic specjalnego.
Jan Bielski

...

Postprzez lemax » 16 Cze 2013, o 16:30

Dobre pytanie, ani słowa po polsku na stronie. Na dodatek sprzętowo tablety jak z 2012 roku...
lemax

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości