tablet nie czyta akrty

- każdy tablet ma wbudowaną pamięć, jednak warto rozszerzyć ją o kolejne GB

tablet nie czyta akrty

Postprzez cinekgdansk » 27 Gru 2014, o 20:13

witam,mam maly problem. tablet niby w pamieci widzi karte a jak wchodze w aparat zeby zrobic zdjecie pokazuje sie ; !no storage , no external storage available i pod spodem jeszcze jest napisane ,,przed przystapieniem do korzystania z aparatu wloz karte sd. karta mikro sd jest nowa ze sklepu firmy platinet 8G, tablet manta MID 781 z gory dz za pomoc
cinekgdansk

Do: tablet nie czyta akrty

Postprzez jacek111 » 27 Gru 2014, o 21:45

w innych urządzeniach karta działa? inne aplikacje widzą ją w tablecie (jakieś menadżery plików z google play na przykład) ? Idzie na nią zapisywać pliki i odczytywać przez tablet? Generalnie opcja jest taka, że możesz pobawić się przeinstalowanei systemu albo zgłosić problem do manty. Może być niewłaściwie sformatowany nośnik. Ewentualnie może uda Ci się znaleźć alternatywną apkę do robienia zdjęć jeśli karta jest dobra i wszystko z nią ok.
jacek111

Postprzez Baaartek » 15 Kwi 2015, o 00:56

ja proponuję sformatować kartę do formatu plików NTFS i wtedy spróbować czy karta jest już odczytywana.
Baaartek

Postprzez lunatyczka » 29 Lis 2015, o 21:57

Miałam problem zainstalowaniem karty. Kolega próbował ale nic z tego nie wyszło. Zaczełam szukać po necie i trafiłam na forum Lenovo Techzone Dotarłam do grupy ludzi- pasjonatów IT Którzy udzielili mi fachowej porady. Nie pobierają żadnych opłat. A tylko startują w konkursach na najlepsze porady i w nagrodę otrzymać gdżety firmowe lub Tablet Lenovo Yogi. Jestem im bardzo wdzięczna za pomoc.
lunatyczka

Wróć do Karty pamięci, czytniki kart

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość