Jaka klawiatura do tabletu samsung galaxy 4 7 wifi

- tablet + klawiatura to już prawie netbook, myszka też często się przydaje - co warto kupić?

Jaka klawiatura do tabletu samsung galaxy 4 7 wifi

Postprzez Yuanic » 27 Sie 2015, o 11:10

Witajcie,
Jako że w trakcie korzystania z tabletu często potrzebuję wiele pisać, to postanowiłem zaopatrzyć się w klawiaturę. Przekonałem się już, że mój tablet nie ma wsparcia USB OTG. Czyli zostają dwie opcje:

1. kupić klawiaturę bluetooth - jako że nie mam zbyt dużych funduszy, to w grę wchodzą chyba jedynie te dwie: Tracer Clever BT oraz Hama bluetooth Rapoo E6100

2. gdzieś wyczytałem w internecie, że można zaopatrzyć się w jakiś adapter usb-bluetooth i używać normalnej klawiatury USB. Ale nic bardziej konkretnego na ten temat nie mogę znaleźć :/.

Co o tym myślicie?
Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i rady ;).
Yuanic

Do: Jaka klawiatura do tabletu samsung galaxy 4 7 wifi

Postprzez GrimPiece » 27 Sie 2015, o 19:36

była mowa tylko o adaptrze czy ktoś pokazywał jak to działa? są adaptery bluetooth usb, ale takie, że podłączasz pod usb odbiornik bluetooth, po to, żeby używać bt na urządzeniu , gdzie działa tylko USB. Czyli sytuacja odwrotna. Osobiśćie nie slyszałem o czymś takim.
GrimPiece

Do: Jaka klawiatura do tabletu samsung galaxy 4 7 wifi

Postprzez Yuanic » 27 Sie 2015, o 21:57

Niestety było to tylko wspomniane. Zeszukałem już trochę i nie natrafiłem na adapter w tę stronę, jedynie w tę, o której Pan wspomniał.
Yuanic

Wróć do Klawiatury, myszki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość