Klawiatura do tabletu

- tablet + klawiatura to już prawie netbook, myszka też często się przydaje - co warto kupić?

klawiatura

Postprzez jacek017 » 7 Mar 2013, o 22:37

Klawiatura ma być tylko dodatkiem do tabletu i właśnie dlatego nie zgodzę się z niektórymi przedmówcami, że "już lepiej kupić laptopa". Pozdrawiam
jacek017

klawiatura

Postprzez kamyk12 » 11 Mar 2013, o 19:21

Sam używam klawiatury podłączonej do tabletu za pomocą bluetooth'a i jestem zadowolony z jej funkcjonowania. Cieszy mnie również fakt, iż nie ma dodatkowych kabli.
kamyk12

Bez kabli

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 11 Mar 2013, o 20:37

kamyk12 napisał(a):Sam używam klawiatury podłączonej do tabletu za pomocą bluetooth'a i jestem zadowolony z jej funkcjonowania

Dokładnie, wygoda jest spora. Można mieć klawiaturę zintegrowaną z pokrowcem, albo osobną / zewnętrzną.
kamyk12 napisał(a):nie ma dodatkowych kabli.

Wiele osób nie bierze tego pod uwagę, co mnie dziwi.
Ciągłe wyjmowanie i wsadzanie wtyku kabla do portu micro-USB tabletu (lub mini, albo zwykłego USB - bez znaczenia) doprowadzi w końcu albo do uszkodzenia kabla / wtyku, albo do rozluzowania gniazda w tablecie.
Zatem jeśli ktoś ma możliwość wyboru, to niech bierze klawiaturę na Bluetooth. Nawet wtedy, jeśli ma zapłacić za nią 2 razy tyle, co za USB.
Używasz tabletu w samochodzie? Potrzebujesz rozgałęźnika ładowarki samochodowej: http://tabletoid.pl/akcesoria-do-tabletu/rozdzielacz-gniazda-zapalniczki-samochodowej-3-plus-usb.
A tutaj czeka na Ciebie ładowarka samochodowa do iPada. W zasadzie nie można się obyć bez tego akcesorium tabletowego.
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

cena bluetooth

Postprzez karim10 » 14 Mar 2013, o 19:49

Zatem jeśli ktoś ma możliwość wyboru, to niech bierze klawiaturę na Bluetooth. Nawet wtedy, jeśli ma zapłacić za nią 2 razy tyle, co za USB.

No właśnie dla niektórych cena może okazać się barierą. Pewne osoby postanowiły wydać określoną kwotę, której w żadnym wypadku nie chcą przekroczyć.
USB nie znowu taka zła :)
karim10

Tablet z klawiaturą

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 10 Kwi 2014, o 20:39

No właśnie, z reguły w tym właśnie "kłopot", że ludzi kupują tanie tablety. A jesli kupują tablet powiedzmy za 200zł to ciężko im wydać na etui z klawiaturą bluetooth 100zł, nieprawdaż? I dlatego w przeważającej większości idą klawiatury z kabelkami. Chociaż jak ktoś jest posiadaczem tabletu za ponad 1000zł to już nieco inne ma podejście. Jest w stanie wydać nawet 180zł na etui z klawiaturą na BT. :expert:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Poprzednia

Wróć do Klawiatury, myszki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość