mysz bluetooth do tabletu

- tablet + klawiatura to już prawie netbook, myszka też często się przydaje - co warto kupić?

mysz bluetooth do tabletu

Postprzez Jan Bielski » 21 Wrz 2013, o 22:47

Hej,
Zamierzam się zaopatrzyć w mysz bezprzewodową bluetooth do mojego tableciku. I teraz pytanie: czy znacie jakąś fajną propozycję na rynku?
Wiem, ze nie jest to sprawa super tania, ale jestem przygotowany na wydatek kilkudziesięciu złotych. Zależy mi natomiast na tym, aby kupić coś w miarę sprawdzonego, co będzie służyło długo, a nie zepsuje się przy pierwszej lepszej okazji. :kibel:
Jan Bielski

myszka BT do tabletów

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 26 Wrz 2014, o 10:03

Nie polecę w tym momencie żadnej konkretnej marki, podam jednak kilka wskazówek. Trzeba pamiętać, że Bluetooth jest bardzo uniwersalny i w zasadzie każda myszka (i inne urządzenie: głośnik, klawiatura, słuchawki itd.) zadziała z każdym tabletem wyposażonym w BT.
Zatem wybór myszki sprowadza się głównie do:
1) funduszy, jakie mamy przeznaczone na jej zakup,
2) dopasowania do dłoni i naszych przyzwyczajeń,
3) zaufania do marki.
Jeśli masz kasę, nie oszczędzaj na myszy - kup markową.
Co prawda na tablecie większość z nas nie pracuje "przez pół życia", warto jednak kupić mysz ergonomiczną, dopasowaną do dłoni. Kłóci się to co prawda z założeniem, że akcesoria do tabletu powinny być możliwie małych rozmiarów (ze względu na częste przenoszenie), więc trzeba pójść najczęściej na kompromis.
Artykuły promujące serwisy internetowe: http://sukceseo.pl/.
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Do: mysz bluetooth do tabletu

Postprzez jacek111 » 2 Maj 2015, o 19:29

Ja mam mysz Logitecha ale na kablu - za to męczę ją już od prawie 7 lat, nie jestem w stanie się doliczyc ile razy lądowała na ziemi podczas przenoszenia laptopa i nadal działa bez zarzutu :) Niestety nie testowałem żadnej ich wersji bluetooth, ale jesli chodzi o wytrzymałość to w moim wypadku poczciwy Logitech zdecydowanie daje radę.
jacek111

Postprzez dudek20 » 29 Maj 2015, o 14:30

Ja osobiście nie mógłbym używać myszki do tabletu, według mnie to bardzo nie wygodne, ponieważ trzeba cały czas siedzieć przy biurku. A tabletu używam głównie w pozycji leżącej.
dudek20

Postprzez marcus » 13 Lip 2015, o 16:36

@dudek20 ale są ludzie, co używają tabletu nie tylko w domu ale np. również do pracy ;) wtedy bez myszki ani rusz, bo tapnięcie niektórych rzeczy w arkuszu kalkulacyjnym albo jakimś bardziej zaawansowanym edytorze graficznym graniczy z cudem. A tak jest elegancko mycha, klawiatura i tylko ekran trochę mały - ale wiadomo, ze to nie jest permanentne rozwiązanie, tylko zastępnik dla stacji roboczej, gdy warunki nie pozwalają na korzystanie z tej ostatniej.
marcus

Postprzez ZygfrydSala » 6 Sie 2015, o 09:02

Myszka to tylko od Logitech, inne marki odpadają. Nie mam zaufania do innych producentów.
ZygfrydSala

Postprzez jacek111 » 6 Sie 2015, o 18:12

@Zygdryd widzę po innych postach, że generalnie masz mało zaufania ;) ale akurat do myszek Logitech to się zgadzam. Nie jestem jakimś fanem samej marki czy coś w tym guście, ale też używam mychy logitecha od dobrych kilku lat - już nawet nie pamiętam jak długo. Dodam, że nie miała lekkiego życia. W sumie ciekawe, bo marka jako taka jakoś wybitna nie jest i kojaryz mi się raczej ze sprzętem ze średniej półki. Oprócz myszki mam też głośniki od nich i też działają bez zarzutu (creativy za podobną cenę mi się rozleciały).
jacek111

Wróć do Klawiatury, myszki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość