myszka do lapka

- tablet + klawiatura to już prawie netbook, myszka też często się przydaje - co warto kupić?

myszka do lapka

Postprzez kladi90 » 25 Lip 2016, o 21:41

szukam jakiejś myszki do laptopa, sama nie wiem czy lepiej przewodową czy bezprzewodową ? na razie wpadła mi w oko ta http://www.sferis.pl/p/345375-logic-bez ... -lm24.html
kladi90

Do: myszka do lapka

Postprzez Darek Pe » 29 Lip 2016, o 12:56

w 100% polecam myszkę Microsoftu na BT, niestety nie pamiętam nazwy modelu i nigdzie nei jest to napisane na samym gryzoniu. W każdym razie to stosunkowo drogi model, bo kosztowała ponad stówkę (a większość BT jest za ok 50 zł), ale jeśli dużo robisz na lapku to warto. Ma przyjemną w dotyku górna część obudowy (nie taki tani plastik jak zwykle), a przyciski i scroll są fajnie wygłuszone - wszystkie kliki są jakby "miękkie". Zaletą jest też odpowiednia waga - nie ma oczywiście obciążników, jak myszki gamingowe, ale sama w sobie jest juz odpowiednio ciężka, wiec komfort pracy naprawde bardzo wysoki. Wahałem się czy warto dać tyle za mychę, ale zapłaciłem i nie żałuję :)

Aha, i nawet jesli wolisz jednak tyle nie płacić za gryzonia (chociaż moim zdaniem warto, bo to zakup minimum na 2-3 lata).

Widze, że jest na X-com http://www.x-kom.pl/p/265058-mysz-bezpr ... zarna.html

No i jeśli się zastanawiasz między BT albo kablem - to zdecydowanie BT. Wszyscy znajomi z którymi gadałem i kupili mysz BT mówią, że komfort jest dużo lepszy. Oczywiście też się z tym zgadzam.
Darek Pe

Postprzez loleslaw » 7 Sie 2016, o 14:28

mam taką samą myszkę i też ze sferisu:D polecam!
loleslaw

Postprzez kinisinisiunia » 8 Sie 2016, o 10:09

ja dostałam fajną myszkę w gratisie do lapka, którego kupowałam w sferisie, ale nie widze jej na stronie;/
kinisinisiunia

Wróć do Klawiatury, myszki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość