Problem z zamianą klawiszy Alt na klawaiturze sprzętowej

- tablet + klawiatura to już prawie netbook, myszka też często się przydaje - co warto kupić?

Postprzez manamanam » 15 Maj 2014, o 10:01

@jacek111
zrobiłem to co radziłeś. szperałem w ustawieniech i niegdzie nie znalazłem możliwości zmiany funkcji klawiszy. dziwne jest to że nawet po włączeniu funkcji scan i naciśnięciu klawisza na prawo od spacji (to ten który uruchamia przeglądarkę domyślną, i nie mogę jej zmienić na inną) kod klawisza się nie pokazuje. więc nie mogę zmienić funkcji tak jak to opisujecie wyżej. macie jakieś pomysły? klawiature kupiłem w salonie t-mobile jest firmy extreme style.
manamanam

Postprzez GrimPiece » 15 Maj 2014, o 23:10

a na stronie / forum producenta klawiatury szukałeś jakieś informacji? ewentualnie do sprzedawcy czy do t-mobile się możesz odezwać, bo jeśli sprzedają coś takiego, to pewnie więcej ludzi ma podobny problem i pewnie dzwonią do nich z pytaniami.
GrimPiece

Re: Problem z zamianą klawiszy Alt na klawaiturze sprzętowej

Postprzez manamanam » 21 Maj 2014, o 23:07

Byłem w salonie i powiedzieli że brak polskich znaków na klawiaturze nie jest podstawą do reklamacji. Mam przecież alt po lewej stronie od spacji i polskie znaki działają więc oni ni widzą problemu. a ja chciałbym za pomocą tego programu helper pro za którego dałem 10 zł zmienić klawisz który uruchamia domyślnie przeglądarkę na klawisz alt za pomocą którego będę pisał jak na normalnej klawiaturze. i co mam z tym zrobić skoro funkcja scan w programie helper pro nie widzi kodu tego klawisza?
manamanam

Postprzez jacek111 » 22 Maj 2014, o 17:00

pewnie sterowniki by trzeba było jakoś podmienić, ale na androidzie raczej trudno z tym będzei... zwłaszcza, że klawiatura działa od razu po podłączeniu? czy intalowałeś coś dodatkowego?

A poza tym to w pierwszej kolejności szukałbym na stronie producenta klawiatury we FAQach i na forum, ewentualnie na stronie sieci gdzie kupowałeś. Jakiś admin / moderator na forum producenta powinien lepiej wiecdzieć czy da się coś zrobić z takim problemem.
jacek111

Postprzez manamanam » 26 Maj 2014, o 13:13

Nie instalowałem nic dodatkowego. oprócz oczywiście helper pro. Po otworzeniu klawiatury po prostu sparowałem urządzenia i tyle. no nic wiedzę że raczej kroi się wizja kupna kolejnej klawiatury, tym razem się upewnię że lewy alt da się przerobić. helper pro i tak już mam. pozdrawiam i dziękuję za chęć pomocy.
manamanam

Poprzednia

Wróć do Klawiatury, myszki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość