KUPIĘ - Lenovo Yoga 10" z 3G

- zamieszczaj wszelakie oferty związane z tabletami i akcesoriami do tabletów

KUPIĘ - Lenovo Yoga 10" z 3G

Postprzez Triglav » 25 Lis 2014, o 03:10

Poszukuję sprzętu jak w tytule. Ogłoszeń po różnych portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych jest sporo, rozrzut cenowy również spory. Niestety często za ofertą idą słabej jakości fotki (niby XXI wiek, Mpx w dziesiątkach).

Do rzeczy. Chodzi mi o sprzęt nowy lub młody, nie styrany. Akceptowalne minimalne rysy na tyle, front czysty, szczególnie ekran. Było by miło, gdyby na sprzęt była jeszcze przynajmniej półroczna gwarancja.

Cena do 600 zł max. Za tyle bowiem niemal trafiłem nierozpakowaną nówkę. Za nowy tablet do ceny dorzucam 0.5 ognistej ;)

P.S. bez większych oporów przyjmuję wszelkie gratisy w postaci klawiatury, etui itd ;)

PSSSS... przesyłka kurierem za pobraniem. Ew. jeśli oferta z Torunia mogę odebrać osobiście. Jeśli wysyłka, to przedtem proszę o dokładne foto miejsc noszących znamiona użytkowania.

Ew. oferty proszę kierować tylko na PRIV!
Triglav

Do: KUPIĘ - Lenovo Yoga 10" z 3G

Postprzez jacek111 » 26 Lis 2014, o 17:37

Aktualnie Yoga pierwsze jest na 799 - więc małą dokładka i masz nowy sprzęt ze sklepu.

Z drugiej strony Yoga była chyba dodawana przez jakiś czas do ofertyu Oragne, wiec może ktoś i puści taniej... :)
jacek111

Do: KUPIĘ - Lenovo Yoga 10" z 3G

Postprzez Triglav » 27 Lis 2014, o 00:40

Ta mała dokładka stanowiłaby finalnie 1/4 więcej, niż mam na wydanie.

Ogólnie trafiają się okazje, ale jakieś podejrzane, szczególnie na dawnej tablicy. A to ktoś chce przeczekać kilka dni, mimo że jestem zdecydowany. A to fotki mało wyraźne i - uwaga - w XXI wieku, dobie megapikseli w telefonach z dolnej nawet półki nie ma możliwości wykonać dokładniejszych zdjęć. Nagminne jednak jest brak wysyłki za pobraniem... przecież to absolutne minimum zachowania bezpieczeństwa przy zakupach na odległość.

Niestety ze dwie okazje mi uciekły, które wyglądały na uczciwe. Jedna za kwotę 535 zł w którym minusem był niestety brak paragonu będącego podstawą ew. reklamacji, w drugiej zaś sprzęt poszedł "na pieńku".

Ciekawi mnie jednak przypadek jednego z lombardów w moim mieście. Owszem, mieli Yogę, nawet dwie; jedna z 3G druga bez - niemal nówki sztuki, na pełnej gwarancji w stanie idealnym. Niestety nie było na nie zainteresowania i systematycznie obniżana cena osiągnęła ostatecznie niewiele ponad 500 zł i dopiero poszły.

I tak, jestem skłonny kupić Yogę za podaną wcześniej kwotę 600 zł na uczciwych warunkach, tak samo jak i ja do tematu chcę podejść uczciwie.

Pewnie po świętach będzie więcej ofert pod tytułem "nietrafiony prezent", ale do tego czasu jeszcze miesiąc, a tyle nie chcę czekać. Dlatego to ogłoszenie, możesz ktoś ma na zbyciu ten sprzęcik :)
Triglav

Wróć do Kupię / Sprzedam / Zamienię

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość