Samsung Galaxy Tab 3 za darmo od banku :)

- zamieszczaj wszelakie oferty związane z tabletami i akcesoriami do tabletów

Samsung Galaxy Tab 3 za darmo od banku :)

Postprzez scp » 6 Maj 2015, o 10:36

Hej,

Nie wiem czy widzieliście nową promocję Citi Banku, który oferuje za darmo tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113. By go otrzymać należy założyć kartę kredytową :)

Więcej info co i jak jest tu: http://finansepogodzinach.blogspot.com/2015/04/tablet-samsung-w-prezencie-od-citi-banku.html

Fajne jest to, że każdy kto spełni warunki dostanie tablet, a nie tak jak bywało w innych konkursach tylko ci najszybsi :P Ja już czekam na moją kartę :P

Pozdro!
scp

Do: Samsung Galaxy Tab 3 za darmo od banku :)

Postprzez marcus » 6 Maj 2015, o 15:48

Jeśli nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków, to fajnie. Zastanawiam się czy można założyć konto, wziąć kartę i tablet, a potem w ogóle nie używać tego konta, a tablet zostaje... Sory za kombinowanie jak typowy polak-cebulak :D :D (jednak Kuźniar inspiruje :D )

Tablet oczywiście nie najnowszy, ale jeśli dają za darmola to fajnie go mieć (zwłaszcza, ze porządnie wykonany, tylko niezbyt wydajny jak na dzisiejsze standardy)
marcus

Do: Samsung Galaxy Tab 3 za darmo od banku :)

Postprzez GrimPiece » 9 Maj 2015, o 23:21

Galaxy tab 3 już trochę trąci starością, ale porządnie wykonany - do podstawowych zastosowań na pewno wystarczy.
GrimPiece

Wróć do Kupię / Sprzedam / Zamienię

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość