[sprzedam] Tablet KIANO Elegance 9.7 3G - 4.4 - AERO2 od 1zł

- zamieszczaj wszelakie oferty związane z tabletami i akcesoriami do tabletów

[sprzedam] Tablet KIANO Elegance 9.7 3G - 4.4 - AERO2 od 1zł

Postprzez kianekk » 30 Gru 2014, o 16:57

Witam,

mam do sprzedania praktycznie nie używany tablet KIANO ELEGANCE 9,7 3G. Tablet miał być jako prezent, ale jednak zdecydowałem się na coś innego, więc ten jest mi niepotrzebny. Oczywiście mam na niego również rachunek + gwarancję

Tablet posiada system Android 4.4 (zaktualizowany oficjalnie ze strony KIANO), działa bardzo płynnie. Obsługuje Darmowy internet aero2, posiada slot na kartę SIM.

Ekran IPS wyróżnia się niesamowitymi kątami widzenia, tablet jest bardzo elegancki z wyglądu. Zdjęcia zostały zrobione telefonem komórkowym, więc nie oddają prawdziwego wyglądu tego urządzenia.

GRATIS dokładam do niego etui, dzięki któremu można go przenosić i używać bez obaw, że się porysuje.

Według stron z recenzjami tabletów, ten tablet jest najlepszym wyborem w swojej cenie, posiada wszystko to, co powinien mieć prawdziwy tablet czyli modem 3G, duży ekran IPS, świetny wygląd, bardzo pojemną baterię (7800 mAh), Wi-Fi, Bluetooth, cztery rdzenie procesora.

Cena samego tabletu w sklepie to 699 zł, dodatkowo etui kosztuje około 30 zł a ja dorzucam je gratis!

Cena u mnie to 468 zł, zapraszam do zakupu. W razie pytań proszę śmiało pisać :)

Tablet został kupiony pod koniec czerwca, więc ma jeszcze wieeele miesięcy gwarancji :)

Zainteresowanych proszę o kontakt, na każde pytanie szybko odpowiem.

Możliwe Allegro

Link:

http://olx.pl/oferta/tablet-kiano-elegance-9-7-3g-android-4-4-aero2-CID99-ID6Y5sD.html

Lub aukcja od złotówki:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4947659581
kianekk

Do: [sprzedam] Tablet KIANO Elegance 9.7 3G - 4.4 - AERO2 od

Postprzez Jozekx » 6 Sty 2015, o 18:10

aktualne?
Jozekx

Wróć do Kupię / Sprzedam / Zamienię

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość