Ciekawostki

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Ciekawostki

Postprzez Ona » 5 Maj 2014, o 13:30

Cześć!
Chciałam się podzielić z wami moją historią z usługami ezoterycznymi. Otóż korzystałam już z wielu tego typu usług, ostatnio natrafiłam na stronę gdzie dość szybko się odnalazłam. Korzystałam z wróżki za pomocą emaila, prosty i szybki kontakt. Jestem zadowolona wróżby mi się sprawdziły, po rozmowie byłam spokojniejsza i nastawiona do życia z optymizmem. Dla osób zainteresowanych podaje link: www.wizytauwrozki.pl
Ona

Ciekawostki

Postprzez marcus » 5 Maj 2014, o 17:52

Dzięki, z pewnoscią przyda się osobom poszukującym nowego tabletu. Czy wróżka obsługuje wszystkie modele tabletów czy można liczyć na podpowiedź jedynie odnośnie konkretnych marek?
marcus

Ciekawostki

Postprzez Kamioza » 13 Maj 2014, o 13:49

Dzięki! Tego poszukiwałam przez całe swoje życie! Cieszę się, że na forum o tabletach w końcu znalazłam kontakt do wróżki.
Kamioza

Ciekawostki

Postprzez tamarajas » 1 Cze 2014, o 18:42

Olaboga. :O
tamarajas

Ciekawostki

Postprzez GrimPiece » 2 Cze 2014, o 20:20

Był ktoś już? Warto?;p
GrimPiece

Ciekawostki

Postprzez karolgrzelak10 » 16 Cze 2014, o 14:04

Bardzo fajna strona, ja też korzystam z pomocy wróżbity Macieja. Sprzedał mi talizman energetyczny, i przez to jestem szczęśliwy.
karolgrzelak10

Ciekawostki

Postprzez KonradAlfa » 20 Cze 2014, o 06:47

Jeju,dajcie spokój.Żal.pl
KonradAlfa

Ciekawostki

Postprzez jutka » 26 Cze 2014, o 22:14

spokojnie, nic nie przebije tego marketingu szeptanego z forum Wizaz.pl:D
/wkleję post stamtąd, bo linki mi nie wchodzą/

"Anita Jot
BAN stały

chłopak nie żyje, jak dalej żyć?
Mój ukochany nie żyje. Zginął pól roku temu w wypadku motocyklowym w Danii. Do tej pory nie jestem w stanie się pozbierać. Strata po nim jest tak ogromna, że nie jestem w stanie funkcjonować. Traumatycznie przeżyłam tą wiadomość i ostatnie z nim pożegnanie. Ciało musiało być sprowadzone z zagranicy, więc zdecydowaliśmy się na firmę Bongo. Bardzo profesjonalnie podeszli do tematu. Kompleksowo zorganizowali uroczystość, dzięki czemu mogliśmy spokojnie pożegnać się z Michałkiem. Miał być ślub, był pogrzeb. Jak mam dalej żyć?"
jutka

Re: Ciekawostki

Postprzez Delmian » 26 Cze 2014, o 23:22

na tym wizażu same oszołomy piszą...:/
Delmian

Ciekawostki

Postprzez GrimPiece » 27 Cze 2014, o 15:55

@jutka HAHA, rozwaliłaś mnie totalnie:D myślę, że w pełni zasłużonego bana dostał / a . BTW nazwa firmy pogrzebowej Bongo? To chyba ten sam specjalista od marketingu wymyślał... ;)

(do linków musisz wziąć pełny edytor a nie szybką odpowiedź i znacznik url kliknąć)
GrimPiece

Następna

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości