Co dzisiaj gotujecie na obiad?

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Co dzisiaj gotujecie na obiad?

Postprzez karmil » 6 Sie 2017, o 12:36

Nie mam pomysłu.

Ale chętnie poczytam sobie co Wy macie na obiadek :)
karmil

Do: Co dzisiaj gotujecie na obiad?

Postprzez Starmiak » 8 Sie 2017, o 08:49

W niedziele jak to w weekend żywiliśmy sie u mamy. A jak wiadomo jedzenie u mamy nie jest ani chude ani dietetyzcne Był tradycyjny schabowy z ziemniakami. Jestem wprawdzie na diecie ale jestem również zdania,że raz w tygodniu można sobie na takie jedzenie pozwolć. Nie zaszkodzi. Na tygodniu jednak staram się odżywiać zdrowo oraz rezygnuję z takiego tłustego jedzenia.

Dzisiaj będzie faszerowana cukinia;
https://www.przepisy.pl/przepis/faszerowana-cukinia
W wersji z mięsem mielonym ( czasmai jednak dodaję do niej kurczaka)
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez juven_tsy » 24 Sie 2017, o 12:55

U mnie dziś spaghetti bolońskie od dziewczyny. Wypala gębę ale uwielbiam takie jedzonko. Mogę się pochwalić, że byłem współtwórcą tego pysznego dania, które właśnie pochłaniam :D
Awatar użytkownika
juven_tsy

Miejscowość: Szczecin

Postprzez fitStefan » 22 Lut 2018, o 14:41

Ja teraz staram się jeść zdrowo, tak żeby unikać produktów, które powodują miażdżyce o podwyższają cholesterol. Dziś np. mam ryż z brokułami i marchewką, bardzo dietetycznie nie sądzicie, ale też są dobrze doprawione, bo niektóre przyprawy są nawet wskazane, żeby uniknąć miażdżycy. Jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimiś wskazówkami dotyczącymi takich dań to odsyłam do artykułu na stronie http://www.kobiety.pl/zdrowie/kilka-rad-jak-nie-dopuscic-do-rozwoju-miazdzycy
fitStefan

Postprzez fitStefan » 22 Lut 2018, o 14:41

Ja teraz staram się jeść zdrowo, tak żeby unikać produktów, które powodują miażdżyce o podwyższają cholesterol. Dziś np. mam ryż z brokułami i marchewką, bardzo dietetycznie nie sądzicie, ale też są dobrze doprawione, bo niektóre przyprawy są nawet wskazane, żeby uniknąć miażdżycy. Jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimiś wskazówkami dotyczącymi takich dań to odsyłam do artykułu na stronie http://www.kobiety.pl/zdrowie/kilka-rad ... -miazdzycy
fitStefan

Postprzez step_up » 23 Lut 2018, o 16:20

A nie lepiej doradzić się w tym temacie jakiegoś specjalisty? Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
step_up

Postprzez Sir Charles » 25 Lut 2018, o 12:53

Jako, że dzisiaj Niedziela to obiad bez schabowego i ziemniaków się nie obejdzie. Tradycyjnie, ale smacznie!
Awatar użytkownika
Sir Charles

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości