Co robicie sobie do jedzenia w pracy

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Co robicie sobie do jedzenia w pracy

Postprzez armel » 15 Wrz 2017, o 12:49

Zwykle robię sobie kanapki ale ostatniko pracuję dość sporo i chciałbym przytotować sobie coś bardziej konkretnego Jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
armel

Do: Co robicie sobie do jedzenia w pracy

Postprzez karmil » 15 Wrz 2017, o 13:33

Masz w robocie mikrofalę? Sam wprawdzie mam mozliwość zamówienia sobie czegoś do roboty i kiedyś nawet zamawiałem. Jednak ostatnio preferuję gotowanie sobie jedzenia wcześniej. I potem to sobie w pracy odgrzewam. Nieco przytyłem i teraz unikam kupowania śmieciowego jedzenia
W robocie dobrze sprawdza się na przykład leczo z kurczakiem Co polecam, ponieważ moim zdaniem świetna sprawa.
https://www.przepisy.pl/przepis/leczo-z-kurczakiem
Tutaj masz przepis
karmil

Postprzez fitStefan » 18 Kwi 2018, o 13:15

Zazwyczaj są to jakieś makarony, ryże i sałatki. Tak żeby było w miarę zdrowe, smacznie, ale też szybko.
fitStefan

Postprzez IdeaMan009 » 18 Kwi 2018, o 22:32

Sałatki albo chleb + szynka ;)
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez Starmiak » 15 Maj 2018, o 13:28

Kiedys głównie kupowałem gotowe jedzenie w firmie. Przynoszą do nas codziennie kanapki. Jednak jak potem podliczyłem sobie ile wydaję codziennie na te kanapki to postanowiłem przynajmniej raz na jakiś czas robić sobie coś wcześniej do jedzenia w domu. Jest jakieś urozmaicenie, a nie tylko kanapki. Preferuję:
makaron z warzywami albo kurczakiem
ryż z dodatkami
zupa w słoiczku ( moja mama jest w tym mistrzynia)
Pojawiły się ostatnio młode ziemniaczki: https://netto.pl/zdrowa-zywnosc/ziemniak-wczesny/ - można tutaj nieźle poeksperymentowac.Na zimno również smakują dobrze
Awatar użytkownika
Starmiak

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości