codziennie 10 godzin

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

codziennie 10 godzin

Postprzez respekta » 31 Lip 2014, o 10:46

Ja właśnie przez takie długie korzystanie z tabletu pozbawiłam go życia. Przez dwa tygodnie leżałam w domu chora i dzień w dzień po 10-12 godzin z tabletem, aż nagle buum i przestał działać. Także myślę, że warto dać mu odpocząć, nawet tą godzinkę między 10godzinnym maratonem.

codziennie 10 godzin - tablet kaput?

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 31 Lip 2014, o 21:47

A co się konkretnie stało z Twoim tabletem/ Padłą całkowicie bateria, czy może cały tablet zgasł i więcej się nie zapalił?
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

codziennie 10 godzin

Postprzez meanmore » 7 Sie 2014, o 11:54

Korzystanie tak długo z takich urządzeń bardzo niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Chodzi tu głównie o oczy, ale również pozycję w jakiej korzystamy z tabletu, bo założę się, że nie będziesz 10 godzin siedział z wyprostowanymi plecami, a co godzinę robił sobie przerwę rozciągając się. Dlatego nie zalecam tak długiego korzystania.
meanmore

codziennie 10 godzin

Postprzez jacek111 » 7 Sie 2014, o 16:29

@up może i racja, ale w sumie trzeba by sprawdzić jakieś wyniki badań - niby to oczywiste co napisałeś, ale tak samo oczywiste wydaje isę dal wielu osób to, że czytanie po ciemku psuje oczy - tymczasem ta ostatnia ifnormacja jest najprwadopodobniej obiegową ściemą ;) co nie znacyz, zę się nie zgadzam - chyba jendak lepiej czasem popatrzeć na doskonale detaliczną grafikę realu ;)
jacek111

codziennie 10 godzin

Postprzez trenpot » 8 Sie 2014, o 13:10

To już człowieka wybór jak długo będzie korzystał z tabletu, aktualnie tablety działają nawet 18-20 godzin bez ładowania, więc jeśli się chce to można nawet tyle czasu spędzić przy tablecie. Kupując tablet dobrej jakości istnieje małe prawdopodobieństwo, że coś się z nim stanie.
trenpot

codziennie 10 godzin

Postprzez marskaria » 9 Sie 2014, o 16:34

Ja korzystam z tabletu też długimi godzinami (firma lenovo) i nic z nim nie jest, a ni ze mną nic się nie stało, żadnych problemów ze wzrokiem czy coś w tym stylu. Codziennie korzystając 10 godzin z tabletu nic Ci nie będzie i sprzęt też wytrzyma.
marskaria

codziennie 10 godzin

Postprzez alantena » 13 Sie 2014, o 15:36

Podzielam zdanie marskaria, dobrej jakości sprzęt nie zepsuje się z powodu 10 godzin pracy bez przerwy. Także nie masz co się martwić.
alantena

codziennie 10 godzin

Postprzez pokasala » 18 Sie 2014, o 15:53

Ale tak długie korzystanie jest niezdrowe. Może teraz tego nie odczuwacie, ale za jakiś czas możecie niemiło się zdziwić, że Wasz wzrok szwankuje itp.
pokasala

codziennie 10 godzin

Postprzez bakaraka » 25 Sie 2014, o 15:02

Korzystając bardzo długo z tableta czy laptopa trzeba pamiętać, żeby nie zasłaniać otworów wentylacyjnych, bo wtedy długo nie pożyje takie urządzenie, coś się roztopi w środku, przepali i koniec.
bakaraka

codziennie 10 godzin

Postprzez lakaja » 25 Sie 2014, o 15:40

Dell Venue 7 ma możliwość działania do 15 godzin, więc jeśli potrzebujesz korzystać 10 godzin dziennie nie widzę żadnych przeciwwskazań, także śmiało, siedź w domu 10 godzin i patrz w ekran, Twoje życie na pewno jest ciekawe ;)
lakaja

Poprzednia

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość