Czy pożyczki internetowe są bezpieczne?

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Czy pożyczki internetowe są bezpieczne?

Postprzez armel » 31 Sty 2018, o 13:48

Razem z żoną chcielibyśmy pojechać na małe wakacje.Próbowaliśmy nieco zaoszczędzić, niestety nasze oszczędności pochłonęły koszty naprawy dachu. Teraz zastanawiamy się nad pożyczką, w banku raczej ciężko, jako że oboje nie mamy pracy na czas nieokreślony tylko śmieciowe umowy o zlecenie i dzieło. Czytałem, że można przez internet wziąć kredyt tzw. chwilówkę. Czy to bezpieczne ?
Awatar użytkownika
armel

Do: Czy pożyczki internetowe są bezpieczne?

Postprzez benkp » 1 Lut 2018, o 07:55

armel napisał(a):Razem z żoną chcielibyśmy pojechać na małe wakacje.Próbowaliśmy nieco zaoszczędzić, niestety nasze oszczędności pochłonęły koszty naprawy dachu. Teraz zastanawiamy się nad pożyczką, w banku raczej ciężko, jako że oboje nie mamy pracy na czas nieokreślony tylko śmieciowe umowy o zlecenie i dzieło. Czytałem, że można przez internet wziąć kredyt tzw. chwilówkę. Czy to bezpieczne ?

Bezpieczne. O ile oczywiście nie olejesz sobie sprawy i dokładnie wczytasz się w regulamin. Zorientujesz się jakie jest oprocentowanie pożyczki oraz jakie są jej warunki. Wszystko powinno być napisane.
Najlepsze są moim zdaniem oferty darmowych pożyczek. NIektóre firmy dają takie pożyczki na ponad 2 miesiące Na przykład moneyman:
https://www.moneyman.pl/jak-dzialamy

Jesteście jednak na 100% pewni, ze będziecie w stanie tę pożyczkę spłacić? To nie przelewki, bo pożyczone pieniądze trzeba będzie w koncu oddać.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez natan » 2 Mar 2018, o 17:33

no niby są bezpieczne ale spróbuj się poślizgnąć ze spłatą i pojadą po tobie równo. W banku Raiffeisen można dostać bez procentów a czas spłaty to 2 lata a więc luzik. pożyczasz 4 tys a oddajesz 4120 i to wszystko.
natan

Postprzez riki80 » 6 Mar 2018, o 21:27

Ja bym czemuś takiemu nie ufał. Nigdy nie wiadomo w co się człowiek wpakuje z taką pożyczką.
Awatar użytkownika
riki80

Postprzez Starmiak » 15 Maj 2018, o 13:30

Są bezpieczne O ile oczywiście wczytasz się w regulamin. Mam wrażenie,że wiele osob zupełnie nie czyta regulaminu branej pożyczki a potem ma pretensje,że pożyczka okazuje się o wiele droższa niż wydawała sie wczesniej. Wszystko powinniśmy brać z głową. Unikniemy wtedy przykrych rozczarowań...

Tak poza tym to polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://twojapierwszachwilowka.pl/

Na stronie jest duże porównanie prywatnych firm chwilówkowych. Opisane są wszystkie ich zasady
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez Beddoaq6 » 4 Lip 2018, o 16:05

Cześć Wszystkim forumowiczom.Potrzebowałbym Was o coś zapytać. W ostatnim czasie mam pewne komplikacje z forsą i wyszukuję jakichś szybkich chwilówek w sprawdzonych firmach. Czy jesteście może w stanie polecić mi coś w tym temacie? Czy uważacie, iż stosownym pomysłem będzie chwilówki w Niewielka Pożyczka https://pozyczkowydoradca.pl/oferty-pozyczek/niewielka-pozyczka/ . Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obrębie tematycznym.
Awatar użytkownika
Beddoaq6

Postprzez Barca420 » 13 Lip 2018, o 11:30

Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Awatar użytkownika
Barca420

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości