Czy są jakieś darmowe konta bankowe

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Czy są jakieś darmowe konta bankowe

Postprzez Starmiak » 3 Gru 2015, o 11:15

Czy są jeszcze jakieś darmowe konta osobiste? Najtańsze jakie udało mi się znaleźć to te w banku millennium, ale tylko wtedy gdy saldo na rachunku będzie wynosiło 1k zł miesięcznie.
mBank już od dawna nie jest darmowy.
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Czy są jakieś darmowe konta bankowe

Postprzez benkp » 3 Gru 2015, o 13:05

Mbank jest darmowy pod warunkiem,ze dokonasz płatności kartą na 200 czy 300 zł w miesiącu ( nie pamiętam już dokładnie).Wtedy nic nie płacisz za kartę. Jak widzisz nie jest tak źle. Obecnie mam tam konto i jestem zadowolony bo maja moim zdaniem dość wygodną bankowość internetową. Wprawdzie niektórzy narzekają na obsługę przez internet ( na przykład moja żona) ale mi osobiscie to nie przeszkadza.

Najlepiej to zerknij sobie tutaj:
http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/
Na stronie jest porównanie kont osobistych .Będzie CI łatwiej się na coś zdecydować.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez marcus » 3 Gru 2015, o 17:18

Też mam w mbanku i szczerze mówiąc nie zaużyłęm jakiś szczególnych opłat. Może max 2-3 złote za obsługę na miesiąc, ale trudno to nawet brać pod uwagę. Osobiście też lubię ten bank, właśnie przez bankowość internetową i inne wygodne opcje. Ostatnio wprawdzie czytałem, że lubią czasem skubać klientów, wprowadzając nagle jakieś dziwne opłaty - osobiście tego nie zaużyłem, ale jeśli faktycznie tak robią, to mają u mnie minusa.
marcus

Postprzez koniku » 10 Mar 2016, o 15:01

Ja też polecam mbank, jeśli normalnie korzystasz z konta i karty to opłat nie masz żadnych.
koniku

Postprzez goska » 27 Kwi 2016, o 13:52

koniku napisał(a):Ja też polecam mbank, jeśli normalnie korzystasz z konta i karty to opłat nie masz żadnych.

zgadzam sie
Awatar użytkownika
goska

Postprzez marcin_ » 20 Maj 2016, o 10:29

Przede wszystkim musisz bardzo dokładnie przeanalizować warunki założenia rachunku w każdym banku. To dosyć czasochłonne zadanie, ale myślę, że warto poświęcić czas, bo jednak jest to ważna decyzja. Przy wybieraniu mojego obecnego konta, zwracałem uwagę zarówno na opłaty, jak i usługi dodatkowe, jak chociażby dostęp do systemu Express Elixir - https://www.kir.pl/klienci-indywidualni/express-elixir/. To system przelewów natychmiastowych, który przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy chcemy, aby nasz przelew trafił do odbiorcy w ciągu kilku sekund.
Awatar użytkownika
marcin_

Postprzez markol » 25 Sie 2016, o 15:40

Teraz praktycznie wszędzie masz darmowe konta bankowe. Sprawdź sobie ranking na stronie http://oszczednoscionline.pl, tam masz wszystko dokładnie opisane.
markol

Postprzez fitStefan » 18 Kwi 2018, o 13:13

Teoretycznie są jakieś darmowe jeśli spełnisz pewne wymogi. zazwyczaj dotyczy to wpływów na konto i transakcji np. od jakiejś kwoty lub płatności kartą.
fitStefan

Postprzez kitek33 » 15 Maj 2018, o 17:05

Przydatne porady, dzięki wielkie :) Przyda mi się to z całą pewnością :)
Awatar użytkownika
kitek33

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości