Czy warto jest ubezpieczyć w firmie sprzęt komputerowy

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Czy warto jest ubezpieczyć w firmie sprzęt komputerowy

Postprzez Starmiak » 14 Sie 2015, o 10:20

Czy ktos z Was prowadzi równeiż firmę? Mam obecnie sporo sprzętu komputerowego do ubezpieczenia. Zastanawiam się czy warto jest kupić takie ubezpieczenie... Trochę orientowałem się w cenach i jednak rocznie kosztuje to wcale nie takie małe pieniądze. Z drugiej strony sprzęt w firmie jest jednak coś wart i jeśli byłoby jakieś tragiczne w skutkach zdarzenie losowe to traci się sporo. Jakie macie zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Czy warto jest ubezpieczyć w firmie sprzęt komputerowy

Postprzez benkp » 14 Sie 2015, o 11:02

Starmiak napisał(a):Czy ktos z Was prowadzi równeiż firmę? Mam obecnie sporo sprzętu komputerowego do ubezpieczenia. Zastanawiam się czy warto jest kupić takie ubezpieczenie... Trochę orientowałem się w cenach i jednak rocznie kosztuje to wcale nie takie małe pieniądze. Z drugiej strony sprzęt w firmie jest jednak coś wart i jeśli byłoby jakieś tragiczne w skutkach zdarzenie losowe to traci się sporo. Jakie macie zdanie na ten temat?

Masz firmę i jej nie ubezpieczyłeś? Przecież takie rzeczy załatwia sie na samym początku po założeniu biznesu. Sam jak zakładałem firmę to pierwsze co zrobilem to skontaktowałem się z doradcą do spraw ubezpieczeń. Ten przygotował dla mnie oferty kilku towarzystw ubezpieczeniowych oraz wykupiłem ubezpieczenie o odpowiednio dużej wartości. Jesli nie chcesz marnować czasu mozesz zostawić numer tutaj
http://ub.comperia.pl/
Pracują tam doradcy i powinni Ci podpowiedzieć jakie ubezpieczenie będzie odpowiednie.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez Starmiak » 17 Sie 2015, o 10:47

Zostawiłem tam wczoraj swój numer telefonu. Pewnie ktoś dzisiaj do mnie zadzwoni w tej sprawie. W jakiej firmie ubezpieczeniowej masz konkretnie ubezpieczony sprzęt? I ile rocznie płacisz za takie ubezpieczenie?
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez benkp » 17 Sie 2015, o 11:12

Nie bede tutaj pisal ile rocznie płacę bo pewnie Ty zapłacisz inna cenę.Wszystko jest zależne od rodzaju polisy a jest wiele różnych rodzajów. Nie da się określić tak łatwo. Zakresy są bardzo różne. Najlepiej jakby ktoś Ci doradził co wybrać.W ubezpieczeniach jest wiele różnych klauzul. Należy patrzeć się przede wszystkim na to jakie ograniczenia posiada dane ubezpieczenie. Jakie wykluczenia.Doradca najlepiej CI to odpowie.Ale to już dopytasz się w comperii.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez Starmiak » 17 Sie 2015, o 11:32

benkp napisał(a):Nie bede tutaj pisal ile rocznie płacę bo pewnie Ty zapłacisz inna cenę.Wszystko jest zależne od rodzaju polisy a jest wiele różnych rodzajów. Nie da się określić tak łatwo. Zakresy są bardzo różne. Najlepiej jakby ktoś Ci doradził co wybrać.W ubezpieczeniach jest wiele różnych klauzul. Należy patrzeć się przede wszystkim na to jakie ograniczenia posiada dane ubezpieczenie. Jakie wykluczenia.Doradca najlepiej CI to odpowie.Ale to już dopytasz się w comperii.

Przed chwilą rozmawiałem. Doradca przedstawił mi kilka ofert. Chyba zdecyduję się jednak na PZU. Zależy mi przede wszystkim na ubezpieczeniu od kradzieży. Tak czy inaczej dzięki za radę.
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez benkp » 17 Sie 2015, o 11:53

Starmiak napisał(a):
benkp napisał(a):Nie bede tutaj pisal ile rocznie płacę bo pewnie Ty zapłacisz inna cenę.Wszystko jest zależne od rodzaju polisy a jest wiele różnych rodzajów. Nie da się określić tak łatwo. Zakresy są bardzo różne. Najlepiej jakby ktoś Ci doradził co wybrać.W ubezpieczeniach jest wiele różnych klauzul. Należy patrzeć się przede wszystkim na to jakie ograniczenia posiada dane ubezpieczenie. Jakie wykluczenia.Doradca najlepiej CI to odpowie.Ale to już dopytasz się w comperii.

Przed chwilą rozmawiałem. Doradca przedstawił mi kilka ofert. Chyba zdecyduję się jednak na PZU. Zależy mi przede wszystkim na ubezpieczeniu od kradzieży. Tak czy inaczej dzięki za radę.

Polecam się jeszcze samemu na spokojnie wczytać w polise zanim się zdecydujesz.Sam zawsze tak robię zanim konkretnie coś wybiorę.Lepiej jest być pewnym .
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez goska » 20 Maj 2016, o 10:22

Uważam, że jak najbardziej ;)

Przezorny zawsze ubezpieczony :D
Awatar użytkownika
goska

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości