Gdzie moge tanio kupic sprzet snowboardowy?

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Gdzie moge tanio kupic sprzet snowboardowy?

Postprzez Starmiak » 25 Paź 2015, o 11:54

Podpowiedzcie mi gdzie moge tanio kupic snowboard, Krakow, Tarnow, moze jakis sklep internetowy? Prosze o pomoc:D Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Gdzie moge tanio kupic sprzet snowboardowy?

Postprzez benkp » 27 Paź 2015, o 12:08

Powiem Ci,ze sam od jakiegoś czasu bardzo rzadko kupuję coś w sklepach stacjonarnych .Szczególnie jeśli chodzi o sprzęt sportowy czy buty. Te internetowe mają o wiele mniejsze marże tak wiec możesz sobie kupić sprzęt o wiele taniej. Polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://supersklep.pl/wyprzedaz-sprzetu-snowboardowego
Obecnie jest tam spora wyprzedaż na sprzęt zimowy. Na przykład na deski czy wiązania .Obsługa sklepu jest również bardzo ogarnięta. Zamawiałem u nich w ostatnim czasie deskę.Warto jest pogadać sobie telefonicznie. Powinni Ci doradzić co warto jest kupic.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez oliwiia » 24 Sty 2016, o 16:55

może jeszcze ci pomogę jak masz nadal problem z zakupem sprzętu snowboardowego. Ja się ostatnio zaopatrywałam w necie , w sklepie Bikershop http://www.bikershop.pl/ . Mają dobry sprzęt a ceny konkurencyjne
oliwiia

Postprzez froscinski » 28 Lut 2016, o 21:53

Może na start skocz do sklepu stacjonarnego, pogadaj z doradcą jeśli chodzi o wielkość deski etc. a potem siec, ja różne akcesoria i deskę brałem ze sklepu Distrikt. Hej
froscinski

Postprzez jacek111 » 29 Lut 2016, o 20:20

Ja zawsze zaczynam takie poszukiwania od Ceneo albo innego Skąpca (w sumie bardziej Skąpca, bo na Ceneo jakiś straszny balagan się zrobił ostatnio). Można też poczytać jakieś recenzje / artykuł i wtedy masz jakiś grunt gdy idziesz do sklepu - wiesz, żę nikt Ci nic nie wciśnie.
jacek111

Postprzez krzychula1 » 4 Mar 2016, o 15:17

jacek111 napisał(a):Ja zawsze zaczynam takie poszukiwania od Ceneo albo innego Skąpca (w sumie bardziej Skąpca, bo na Ceneo jakiś straszny balagan się zrobił ostatnio). Można też poczytać jakieś recenzje / artykuł i wtedy masz jakiś grunt gdy idziesz do sklepu - wiesz, żę nikt Ci nic nie wciśnie.

Warto mieć na uwadze, że sporo wyników to reklama :]
krzychula1

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości