Gdzie warto jest wykupić OC i AC do samochodu

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Gdzie warto jest wykupić OC i AC do samochodu

Postprzez benkp » 30 Mar 2015, o 07:36

Kupuję na dniach dwuletnią Astrę. Samochód w miare nowy i będzie stał pod chmurką tak wiec jestem prawie na 100% zdecydowany na AC. Tylko pytanie gdzie? Gdzie mają w miarę dobrą ofertę i w razie problemów nie będą migali się z wypłatą ubezpieczenia?
Czy gdzieś można sobie samemu to wszystko porównać?
Awatar użytkownika
benkp

Do: Gdzie warto jest wykupić OC i AC do samochodu

Postprzez Starmiak » 30 Mar 2015, o 09:03

Niby możesz sobie porównać, są różne kalkulatory w sieci ale moim zdaniem najlepiej byłoby po prostu skorzystać z pomocy doradcy aby to on dobrał Ci najlepsze ubezpieczenie dla Ciebie. Zwykle mają wynegocjowane o wiele lepsze ceny. Rozmawiałeś z jakimś?
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez benkp » 30 Mar 2015, o 10:10

No własnie jeszcze nie rozmawiałem. Może masz namiary na kogoś sprawdzonego prze internet?
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez Starmiak » 30 Mar 2015, o 10:28

Możesz zostawić kontakt tutaj: http://ubezpieczenia.comperia.pl . W odpowiedniej zakładce jest taki mini formulaż. Powinni Ci tam wyslać kilka ofert . Przestudiujesz sobie je na spokojnie i wybierzesz najlepszą.
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez benkp » 31 Mar 2015, o 06:35

Starmiak napisał(a):Możesz zostawić kontakt tutaj: http://ubezpieczenia.comperia.pl . W odpowiedniej zakładce jest taki mini formulaż. Powinni Ci tam wyslać kilka ofert . Przestudiujesz sobie je na spokojnie i wybierzesz najlepszą.

Ok dzięki. Tylko czy płacę coś temu doradcy? Czy jest to za darmo ? :P
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez Starmiak » 31 Mar 2015, o 08:58

Nie, nic nie płacisz. Doradca dostaje pieniądze od ubezpieczyciela. Sam wiesz za co, że mu podsunął klienta. Ty za to masz bonus bo zwykle masz ofertę lepszą niż sam byś sobie znalazł no i nie marnujesz połowy dnia na wyszukiwanie ubezpieczeń.

Zastanawiałeś się jeszcze nad NNW? Warto jest sobie dokupić do oc i ac. Nie jest to duży koszt a sporo daje.
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez benkp » 31 Mar 2015, o 09:17

No właśnie słyszałem,że niektórzy sobie wykupują ale czy to nie jest tak,że na przykład przy 1% uszczerbku na zdrowiu wypłacą mi 100 zł ? :P Nie kombinują z tym?
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez Starmiak » 1 Kwi 2015, o 06:46

Wszystko zależy od tego na jaką kwotę się ubezpieczysz. Jeśli kupisz nnw na wyższa kwotę to odszkodowanie może być bardzo pokaźne. A nawet wtedy rata za nnw nie będzie jakaś tam bardzo duza.

Swoją drogą to ubezpieczenie to chroni CIę również za granicami kraju. Nie tylko w Polsce .
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez benkp » 1 Kwi 2015, o 08:19

Ogólnie kurczę dzwonili do mnie ale nie byłem w stanie akurat wczoraj odpowiedzieć tak więć mam nadzieję,ze zadzwonią jeszcze na dniach.

Czy jak wykupię ubezpieczenie w pakiecie to będę miał taniej? W sensie OC, AC oraz NNW czy w zasadize nie ma to znaczenia?
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez Starmiak » 2 Kwi 2015, o 09:25

Zwykle jest dużo taniej. Po prostu NNW w takim przypadku jest rozszerzeniem normalnego OC. Moim zdaniem opcja się opłaca. Oczywiście nie wykluczam,że może być sytuacja, w której ubezpieczenia będzie opłacało się kupić osobno ( aż tak się na tym nie znam) ale ogółem lepiej jest kupować razem.
Awatar użytkownika
Starmiak

Następna

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości