Ile może zarobic przedstawiciel handlowy

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Ile może zarobic przedstawiciel handlowy

Postprzez Starmiak » 10 Lis 2015, o 08:44

Nie wiem czy to odpowiedni dział czy jest wogóle tutaj taki dział.
ale jestem ciekaw ile może zarobić przedstawiciel handlowy
i czy łatwo o taka prace?
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Ile może zarobic przedstawiciel handlowy

Postprzez benkp » 10 Lis 2015, o 11:12

Jest to hyde park tak wiec możemy pisać tutaj o różnych rzeczach . Również takich jak tutaj piszesz. Nie ma większych problemów ze znalezieniem pracy jako przedstawiciel handlowy ale na pewno nie każdy bedzie się nadawał do tego zawodu .Aby dobrze zarabiać trzeba mieć bardzo dobre umiejętności sprzedażowe oraz interpersonalne. Trzeba wiedzieć jak zajść daną osobę, jak skutecznie przedstawić produkt. Zerknij sobie na stronę poniżej:
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/ile ... -w-polsce/ - jest tutaj dobry raport o tym ile mogą zarabiać przedstawiciele handlowi w Polsce.
Nie jest źle bo średnia to prawie 5 tys. złotych.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez marcus » 10 Lis 2015, o 17:03

też słyszałem, że przedstawiciele nieźle zarabiają, a do tego do pewnego stopnia jest to praca elastyczna - klienta trzeba odwiedzić, ale jak się poumawiasz to już zależy od Ciebie. Z drugiej strony, czytałem kiedyś bloga jkaiegoś gościa, który był przedstawicielem - i też narzekał, że jednak pracy jest sporo, a zapierdzielać trzeba dosyć ostro - choć pewnie zależy też od branży.

Jak kiedyś przegląałem ogłoszenia to przedstawiciele się dość często przewijali - teraz tak nie jest? Zawsze możesz zacząć od jakiejkolwiek sprzedaży, np. kart kredytowych - to już jest jakieś doświadczenie z klientem, które będzide dobrze wyglądało w CV.
marcus

Postprzez lunatyczka » 25 Lis 2015, o 13:22

to 5 tys to brutto czy netto?
na pewno najlepiej zarabiaja ph w branży medycznej kolega wyciąga lekką ręką około 30 tys netto mc ale to już zupełnie inny level ph :)
lunatyczka

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości