Jak leczyć bóle stawów

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Jak leczyć bóle stawów

Postprzez Starmiak » 18 Sty 2016, o 10:45

Cześc. Od jakiegoś czasu cierpię na zwiększone bóle stawów. Czy możecie mi podpowiedzieć jak to leczyc? Czy są może jakieś dobre kuracje?
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Jak leczyć bóle stawów

Postprzez benkp » 18 Sty 2016, o 11:44

A czy byleś z tym u ortopedy albo u reumatologa oraz próbowałeś sie dowiedzieć z jakiego powodu masz te problemy? Najczęstszym powodem obecnie może być reumatyzm. Czy nie masz w rodzinie osób, które na to chorowały?
Proponuję jeszcze zajrzeć sobie na stronę:
http://sulphur.com.pl/problemy/reumatyczne/

Możesz sobie na niej poczytać o tym czym są choroby reumatyczne, co je powoduje oraz jak je leczyć.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez jacek111 » 18 Sty 2016, o 19:17

może odstawienie niektórych leków pomoże. Zdaje się, że czasem ból stawów może być efektem ubocznym działania leku. Nie mam pewności, ale dwa razy zdarzyło mi się, że zaczęły mnie napierdzielać kolana, kiedy czułem, że będe chory i brałem jakieś przeciwgrypowe specyfiki. Raz tak mnie wzięło, że ledwo dało się chodzić :/ i trzymało chyba z tydzień. Masakra jakaś.
jacek111

Postprzez oliwiia » 24 Sty 2016, o 16:51

maśc końską polecam i może glukozaminę pij
oliwiia

Postprzez RobboX » 7 Mar 2016, o 15:00

Stosuje od 4 miesięcy kwas hialuronowy firmy hepatica. Od miesiąca czuję dużą poprawę w stawach. Bóle ustąpiły, a ja jestem sprawniejszy.
RobboX

Postprzez koniku » 10 Mar 2016, o 11:57

Maść końska i maść "tygrys". Do tego różne ziołowe okłady. No i dobra dieta!
koniku

Postprzez zuza213 » 14 Wrz 2016, o 13:36

dobra dieta i regularna, spokojna aktywność fizyczna! :)
zuza213

Postprzez krebinal » 17 Mar 2017, o 23:43

Najlepiej to idź się zapytać lekarza
krebinal

Postprzez andrzej.andrzej » 26 Mar 2017, o 15:29

Najgorzej jeśli oprócz bolących stawów mamy inne choroby i bierzemy na nie leki, wtedy nie wiadomo co można stosować na bóle. Tabletki są na dłuższą metę szkodliwe, więc szukam jakiejś bezpiecznej maści. Może taka: http://medtutor.pl/forum/osteoren ? Piszą ze nie ma wpływu na inne leki, jak sądzicie?
andrzej.andrzej

Postprzez fitStefan » 18 Kwi 2018, o 13:06

Pewnie was zdziwię, bo powiem szczerze, że sam się dziwnie zareagowałem jak przeczytałem ten artykuł http://www.kobiety.pl/zdrowie/chmiel-wl ... -zdrowotne
Też szukałem sposobu na bóle reumatyczne i bile stawów. wtedy właśnie trafiłem na tą informacje o chmielu. Nie, żeby teraz panowie zaczęli pić więcej piwa i traktowali go jak lekarstwo, ale okazuje się, ze faktycznie chmiel jest bardzo dobrą rośliną na leczenie różnego rodzaju schorzeń. Poczytajcie sobie, bo jest to bardzo ciekawe.
fitStefan

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości