Jak sprawdzić unikalność tekstów?

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Jak sprawdzić unikalność tekstów?

Postprzez jacek111 » 12 Lip 2015, o 12:45

Czy orientuje się ktoś może jak sprawdzić unikalność tekstu względem własnej bazy artykułów? Mam 1000 tekstów na ten sam temat i chciałbym sprawdzić czy one są wzajemnie unikalne - czy np. nie ma sytuacji, że 2 teksty zawierają większość takich samych słów. W sieci jest sporo programów do sprawdzania plagiatu, ale większość polega na porównywaniu ze stronami zaindeksowanymi w Google. Nie mogę znaleźć nic, co pozwoliłoby skontrolować własną bazę. idealnie by było, gdyby z tego 1000 dało się jeszcze wybrać 200 najbardziej zróżnicowanych tekstów. Ktoś może ma jakiś pomysł?
jacek111

Do: Jak sprawdzić unikalność tekstów?

Postprzez marcus » 13 Lip 2015, o 16:26

jeśli chodzi Ci o teksty z mieszarki, to niektóre mają opcję wyboru losowania najbardziej unikalnych artykułów - wtedy losują mniej ale masz faktycznie najbardziej zróżnicowane, choć zapewne zależy to też od tego, jak zrobiony był sam tekst. Zawsze możesz też zlecić wykonanie programu, ale nie wiem z jak dużymi kosztami to się wiąże i czy się opłaca. Jak będziesz często korzystać to pewnie się opłaca - to raczej będzie prosty program.
marcus

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości