Jak wyleczyć grzybice jamy ustnej

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Jak wyleczyć grzybice jamy ustnej

Postprzez Starmiak » 7 Sty 2016, o 11:01

Panowie. Bujam się z tym już ponad tydzień. Czy znacie może jakieś skuteczne sposoby leczenia grzybicy jamy ustnej?
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Jak wyleczyć grzybice jamy ustnej

Postprzez benkp » 7 Sty 2016, o 23:15

Dziwie się,ze męczysz się ponad tydzien i jeszcze nie wybrałeś się z tym do lekarza. Sam raczej bym z tym nie wytrzymał.... Jeśli tak długo się to utrzymuje to domowe sposoby typu płukanie jamy ustnej szałwią raczej nie zadziałają. Powinieneś zastosować profesjonalne leki. Zerknij sobie na stronę:
https://dimedic.eu/wiedza/grzybica-jamy-ustnej

Możesz sobie trochę poczytać o chorobie oraz o tym jakie leki sa skuteczne . Na stronie jest również możliwość konsultacji lekarskiej online oraz otrzymania leku. Nie zwlekaj z tym.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez oliwiia » 24 Sty 2016, o 16:51

lepiej skonsultowac to z lekarzem cie, a tak to do płukania jest rewelacyjny dentosept
oliwiia

Postprzez jacek111 » 25 Sty 2016, o 21:16

tylko do lekarza... raz znajomy miał coś takiego, ledwo mógł mówić, o jedzeniu nie wspominając. Nie wiem skąd to dziadostwo się bierze, ale polecam odwiedzenie lekarza tak szybko, jak to możliwe - jak trzeba to bierz dzień wolnego, nie warto z tym czekać, bo będizesz mieć jeszcze większe problemy.
jacek111

Postprzez koniku » 10 Mar 2016, o 14:30

Idź do lekarza jak najszybciej. A z domowych sposobów spróbuj olejku eterycznego z drzewa herbacianego, to zabija niemalże wszystko.
koniku

Postprzez Danka404 » 27 Kwi 2018, o 21:46

Dzisiaj wszyscy mają jakieś grzybice czy pasożyty... aż sama się zastanawiam nad profilaktycznym braniem czegoś na oczyszczenie organizmu. Myślałam nad czymś z naturalnych składników, np. Detoxic. Tylko czy warto go kupić? Bo trafiłam na taki wpis: https://heltio.com/pl/detoxic
i już sama nie wiem....
Danka404

Postprzez kitek33 » 15 Maj 2018, o 17:07

A czy uważacie, że warto się w tym temacie radzić znajomych? Będą w stanie pomóc?
Awatar użytkownika
kitek33

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: lotem123tab oraz 16 gości