Jaka muzyka mi w duszy gra

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 30 Lis 2012, o 21:44

Luźne pogawędki to gadanie, o czym tylko chcemy. Zatem rzucam temat muzyki, jakiej słucham. Nie tylko na tablecie ;-) A raczej nawet rzadko na tablecie - wolę na empetrójce, w samochodzie, na laptopie albo na wieży - tak! starej, dobrej wieży (mam Sony chyba 20-letnią - chodzi jak złoto).
Słucham... hm, masa tego jest. Po prostu lubię muzykę, która mnie rusza. Od death metalu, po pop. Zacznę może od podania jednej kapeli.
Uwielbiam AC/DC! W zasadzie wszystkie ich płyty. Słucham ich od dziecka, czyli jakieś 25 lat.
Ten kawałek po prostu kocham.
http://youtu.be/HfffzRJ9nVs
Jeśli szukasz tabletu, to mam coś dla Ciebie: filmy video z tabletami - pooglądaj, poznaj nieco system Android. Sprawdź to teraz. Szukasz telefonu dla babci lub dziadka? A może dla mamy lub taty? Sklep z telefonami dla starszych czeka na Ciebie .
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Też słucham

Postprzez Jan Bielski » 1 Gru 2012, o 17:07

Hej Pawle,
No zapodałeś czadowy kawałek. Swego czasu również słuchałem ( i nadal czasem słucham) AC/ DC . Extra kapela.
Poza tym lubię kapele typu Rolling Stones, Led Zeppelin. Nie pogardzę dobrym punkiem w stylu The Cure. Można by jeszcze wymieniać długo.
Faktem jest, że bez muzy człek by był jakiś taki smutny. :tokoniec:
Jan Bielski

A co z Lady Gaga? :)

Postprzez macarena_1983 » 4 Gru 2012, o 00:03

No Panowie, panowie
Co Wy z takimi poważnymi, i mocnymi muzami wyjeżdżacie? A co byście powiedzieli na bardziej nowoczesne kawałki zamiast takich starych pryków :grin: Lady Gaga, a może Bruno Mars? Trza iść z czasem , i postępem :muscle:
A tak na poważnie - ja słucham przeróżnej muzyki: rocka, metalu, popu, nawet disco, punka. czasem jak mnie co najdzie , to i poważnej posłucham. Wychodzę z założenia, że każda muza ma coś w sobie. Warto przynajmniej "liznąć" pewne tematy, żeby zobaczyć, czy mi się to podoba, czy nie. Ja zanim coś skrytykuję, to włączam i słucham. I dopiero wtedy wyrażam opinię o czymś. Najczęściej jest ona pozytywna, bo tak jak wspomniałam - podoba mi się przeróżna muzyka. :D
macarena_1983

Punk rock

Postprzez Geronimusek » 7 Gru 2012, o 00:35

Hej,
No fajny temat poruszyliście. Ja teraz to głównie słucham, to co oferuje radio. Czyli zazwyczaj to co leci w RMF-ie podczas jazdy samochodem.
Kiedyś lubiałem ( i nadal lubię) słuchać kapeli punk rockowych, takich jak The Cure, Green Day, Offspring, i jeszcze parę innych.
Na polskim rynku muzycznym od zawsze Kazik / Kult, no i TLove też większość płyt. :crazy:
Geronimusek

Desintegration

Postprzez Michał Otroszczenko » 9 Gru 2012, o 17:31

Dołączę się do The Cure, choć mniej w tonacji punkowej, a bardziej rocka progresywnego - tak jak na płycie Desintegration.

Do tego dodałbym jeszcze Marillion, Pendragon, Joy Division, Camel, Alan Parsons Project, Iron Maiden, Collage, Quidam, Porcupine Tree, Tangerine Dream - dużo dobrej muzyki sprzed już ładnych kilku lat

Collage: https://www.youtube.com/watch?v=9YjH9WnwsB4
Porcupine Tree: https://www.youtube.com/watch?v=kjMIReQ4nAQ

Poza tym świątecznie wszystkim polecam "Last Christmas"... Ok, żartowałem - nie bijcie :)
Michał Otroszczenko

rap

Postprzez mlekoju » 15 Mar 2013, o 19:10

Jestem zwolennikiem rapu ;) Słucham takich wykonawców jak: Onar, Peja, Pezet, Pih, Sobota, Eldo, Paktofonika, Hemp Gru, Zbuku i jeszcze wiele wiele innych. Dla mnie przesłanie płynące z tych utworów to jest to co sprawia przyjemność moim uszom.
mlekoju

wyżej

Postprzez maniak » 27 Mar 2013, o 14:38

Użytkownik nade mną widzę zna się na rzeczy ;) Same klasyki rapu wymieniłeś w swoim poście. Od dawna interesujesz się tą muzyką? Co Cie do niej przyciągnęło?
maniak

lol

Postprzez cotler » 16 Maj 2013, o 21:34

mlekoju napisał(a):Jestem zwolennikiem rapu ;) Słucham takich wykonawców jak: Onar, Peja, Pezet, Pih, Sobota, Eldo, Paktofonika, Hemp Gru, Zbuku i jeszcze wiele wiele innych. Dla mnie przesłanie płynące z tych utworów to jest to co sprawia przyjemność moim uszom.

Jeżeli dobry rap i tłuste bity to tylko Pikej. :D :D :D
cotler

Postprzez juanchen » 15 Lis 2013, o 18:59

Ja to z klubu Dziekant, do którego często uczęszczam w Warszawie.
juanchen

Postprzez Alexy » 9 Maj 2014, o 15:20

The Chameleons - Second Skin ^^
Alexy

Następna

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości