jaka nawigacja do samochodu

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

jaka nawigacja do samochodu

Postprzez janek95 » 11 Lip 2016, o 10:55

Witam,
szukam dobrej nawigacji do auta, przejrzałem wiele stron internetowych m.in. euro, komptronik, sferis, ceeno, a nawet allegro - niestety do niczego się nie przekonałem :hmm2: sprawa jest dosyć pilna, ponieważ w pracy dużo jeżdżę i niekiedy mam spory problem, żeby dojechać w określone miejsce :wall: mógłby mi ktoś polecić dobre i niezawodne urządzenie, z którego korzyta bądź korzystał?
z góry dzięki.
janek95

Do: jaka nawigacja do samochodu

Postprzez dubcio » 12 Lip 2016, o 09:48

może asystent kierowcy Yanosik GT? korzystałem z tego i myślę, że jest to produkt godny polecenia, w sferisie kosztuje 399zł. dość spora inwestycja, ale urządzenie naprawdę solidne
dubcio

Postprzez Darek Pe » 12 Lip 2016, o 12:40

Yanosik ma też aplikację na Androida, więc jak masz tablet albo telefon to możesz spokojnie korzystac. Osobiście nie mam osobnej nawigacji, korzystam z telefonu i Google Maps.

PS Odradzam jedynie urządzenia marki Lark, miałem od nich kiedyś nawigację - nie dość, że słabo dizałała, to jeszcze nie dało się zrobić aktualizacji mapy, bo... strona podana przez nich do aktualizacji nie istniała! Fakt, że model był starszy, ale jednak byłem w szoku, że można aż tak bardzo olać sprawę i nawet nie utrzymywać domeny, ktora się podaje w instrukcji...
Darek Pe

Postprzez janek95 » 5 Sie 2016, o 21:17

dzięki, kupiłem w sferisie tego yanosika, jak na razie sprawuje się dobrze :)
janek95

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości