Jaki wykonawca hali magazynowej

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Jaki wykonawca hali magazynowej

Postprzez Starmiak » 19 Maj 2015, o 14:13

Może ktoś tutaj jest w temacie? Szukam profesjonalnej firmy, która zna się na projektowaniu oraz wykonaniu hal stalowych magazynowych. Ma być to profesjonalny obiekt ta więc zależy mi na jakości wykonania.
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Jaki wykonawca hali magazynowej

Postprzez benkp » 20 Maj 2015, o 08:58

Jeśli tak to proponuję skontaktować się z firmą CoBouw: http://www.cobouw.pl/hala-magazynowa - na stronie masz ich ofertę hal magazynowych .Jest to duża firma z doświadczeniem ( na czym jak sam zaznaczyłeś Ci zależy). Na stronie mozńa złożyć zapytanie o wycenę, Wszytko zależy oczywiście od konkretnego projektu.

Jakiś czas temu miałem okazję z nimi współpracować i jestem zadowolony. Zajmują sie wszystkim od a do z. Od przygotowania terenu po realizację a kończąc na załatwieniach formalnych, których nie jest tak mało...
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez Moska90 » 2 Sie 2015, o 22:59

Mówiąc o halach magazynowych, zdecydowanie trzeba wspomnieć o firmie AB RACK. Produkują bardzo trwałe i funkcjonalne regały paletowe. Polecam zapoznać się z ich ofertą: http://www.abrack.pl/regaly-magazynowe/regaly-paletowe
Moska90

Postprzez armel » 9 Lip 2018, o 06:58

Z jakim kostem trzeba sie mniej więcej liczyc w przypadkku hali magazynowej o długości 20 m2?
Awatar użytkownika
armel

Postprzez karmil » 9 Lip 2018, o 08:20

Jaka jest szerokość hali?
Jakie ma mieć zastosowanie hala?
Z jakiego materiału hala Cię interesuje? Bo jednak cena hali stalowej jest rózna od ceny hali murowanej.
Oraz w jakim regionie Polski chcesz halę postawić?

Z takim pytaniem proponowałbym zgłosić się bezpośrednio do producenta. Powinien określić Ci z jakim kosztem musisz się tutaj liczyć Daje kontakt do firmy z 15 letnim doświadczeniem: https://namplan.pl/hale-magazynowe/ Każda ich hala spełnia restrykcyjne wymagania jakościowe. Poza tym firma ma wiele wykonań hal.
karmil

Postprzez lotarro » 22 Lip 2018, o 21:44

Z wykonawców hal stalowych (bo takie są dużo bardziej opłacalne, szybko powstają i w sensownym budżecie) polecam ekipę Commercecon. Widziałem na żywo jak pracują, miałem w ręku ich projekty. Solidna firma, na poważnie podchodzą do każdego zlecenia i mają możliwości, działają i w kraju i za granicami. Szyją hale na miarę - każdy projekt powstaje od podstaw, a całość prac podporządkowana jest wymaganiom klienta, jego zadowolenie to priorytet.
lotarro

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 8 gości