Jakie konto studenckie założyć

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Jakie konto studenckie założyć

Postprzez Starmiak » 6 Paź 2015, o 11:22

Czesć. Tak się zastanawiam czy warto jest zakładać sobie konto studenckie? Czy może założyć zwykłe konto osobiste?
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Jakie konto studenckie założyć

Postprzez benkp » 6 Paź 2015, o 13:01

Konto studenckie to dobra opcja. Szczególnie,ze fajną ofertę w tym zakresie ma obecnie smart bank. Jeśli założysz u nich konto to masz możliwość dostania rabatu na zamówione jedzenie w pizza portal ( 40 zł rabatu). Zerknij sobie:
http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-studenckich/ - na stronie jest porównanie kont studenckich.

Jeszcze niezłą ofertę ma Millenium Bank. Konto studenckie 360 . Promocja trwa do listopada oraz za płatności kartą możesz dostać zwrot części wydanych pieniędzy.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez GrimPiece » 6 Paź 2015, o 20:23

Dobre kilka lat temu zakładałem w mBanku zwykłe konto z kartą debetową (nie kredytową) i jestem zadowolony. Mają niskie opłaty, wszystko sprawnie działa, dobry serwis SMS (np. doładowywanie konta na telefonie SMS-em z wpisaną kwotą albo automatyczna pomoc jak coś nie działa). Ogólnie polecam.
GrimPiece

Postprzez lunatyczka » 25 Lis 2015, o 13:22

dla studenta moze byc mbank albo pekao :) i tu i tu miałam i było ok
lunatyczka

Postprzez jacek111 » 26 Lis 2015, o 19:41

Też mam mbank i polecam.
jacek111

Postprzez goska » 1 Lip 2016, o 11:09

A czego oczekujesz od konta bankowego? Darmowego prowadzenia rachunku, rozbudowanej sieci bankomatów i placówek, usług dodatkowych? Ja wybierając swoje konto bankowe chciałam przede wszystkim mieć możliwość wykonywania przelewów natychmiastowych Express Elixir. Każdego miesiąca wykonuję sporo ważnych przelewów, niestety zdarza się, że na ostatnią chwilę – w dniu upływającego terminu płatności, dlatego dostępność tej usługi jest dla mnie istotna. Lista banków, które oferują tę usługę znajduje się na stronie - http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.
Awatar użytkownika
goska

Postprzez sandflower » 2 Wrz 2016, o 13:00

Co ciekawe w skostniałym PKO można założyć sobie darmowe Konto dla Młodych i otrzymać za założenie 100 zł (warunkiem jest tam kilka transakcji kartą studencką). Warto się zainteresować.
sandflower

Postprzez g1618240 » 13 Wrz 2016, o 02:16

może mbank ?
g1618240

Postprzez armel » 2 Lis 2016, o 07:46

Czy to koniecznie musi być konto studenckie? Jest bardzo wiele kont osobistych z dobrą ofertą Nie musicie wcale zakładac konta studenckiego aby na koncie nie mieć opłat.

Zobaczcie sobie na to porównanie ( jest codziennie aktualizowane):
postawnaswoim.pl

Darmowe są:
Millenium bank - jeszcze dostajecie zwrot za płatności blikiem
ing bank sląski
nest bank ( kiedyś smart bank, teraz zmienili nazwę....)
Awatar użytkownika
armel

Postprzez merrycat » 30 Sty 2017, o 15:07

W Millenium jest fajna oferta konta studenckiego. Chociaż z tego co wiem, to teraz wszędzie są te konta studenckie. Możesz sobie sprawdzić najlepsze oferty na stronie http://oszczednoscionline.pl/konta-osobiste.
merrycat

Następna

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości