Kredyt bez zaświadczeń o dochodach

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Postprzez Starmiak » 3 Kwi 2017, o 07:19

Czy jest opcja wzięcia takiego kredytu w jakims banku?

Czy jedyne co pozostaje to chwilówka?
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Postprzez karmil » 3 Kwi 2017, o 08:26

Jeśli nie macie stałych dochodów to bank nie udzieli Wam nawet niewielkiego kredytu. Niestety ale banki są obecnie bardzo wybredne jeśli chodzi o klientów oraz przydzielanie im kredytów ( przetestowane na własnej skórze)

Co do chwilówek to nie zawsze takie rozwiązanie jest złe. Szczególnie jeśli chodzi o mniejsze sumy. Jak można sobie porównać w sieci jest wiele chwilówek , ktore maja promocje pierwszej chwilówki gratis. Warto jest zajrzeć sobie w tym celu na forum finansowe. http://www.forum-kredytowe.pl/
karmil

Postprzez Madanara » 5 Kwi 2017, o 08:58

Najlepiej to do doradzcy finansowego się udaj , żebyś sam błędu nie zrobił i kredytu z wysokimi odsetkami nie wziął czasem.
Awatar użytkownika
Madanara

Postprzez alicjaqq » 13 Kwi 2017, o 13:28

Ostatnio szukałam w internecie dobrych kredytów online. Moje poszukiwania przeszły najśmielsze oczekiwania. Znalazłam oferte firmy
Kod: Zaznacz wszystko
[url=https://aasadlabiznesu.pl]Aasa Dla Biznesu[/url]
. Zobaczcie sami jak niskie może byc pożyczka dla firm oprocentowanie. Zdecydowałam się od razu. Szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, miła obsługa, bezproblemowe odroczenie spłaty do paru tygodni... to zalety które pozwolą wam bez trudu mieć pieniądze, mi właśnie pomogli !
alicjaqq

Postprzez Olek87 » 5 Maj 2017, o 12:11

Ja bym jednak starał się unikać chwilówek... banki mają RSO do 10 % a chwilówki i 160 % ...
Olek87

Postprzez Macocha » 19 Maj 2017, o 16:58

Pozostają chwilówki,ale osobiście ich nie polecam.Nigdy nie wiesz jak to się może skończyć i w jakie tarapaty można wpaść.
Macocha

Postprzez bialydeszcz » 4 Lip 2018, o 19:20

Witam wszystkich! Potrzebowałbym Was o coś spytać.Czy uważacie, że stosowanie z propozycji chwilówkowych to poprawne wyjście, ażeby naprawić trochę swój domowy budżet? Ja w tym momencie mam trochę niespodziewanych kosztów i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem skorzystanie z tego typu propozycji. W oko wpadło mi n.p. chwilówki w Via SMS https://pozyczkowydoradca.pl/oferty-pozyczek/via-sms/ ... Czy według Was jest to rozwiązanie warte uwagi?
Awatar użytkownika
bialydeszcz

Postprzez benkp » 9 Lip 2018, o 14:24

Starmiak napisał(a):Czy jest opcja wzięcia takiego kredytu w jakims banku?

Czy jedyne co pozostaje to chwilówka?

Niestety ale nie ma takiej możliwości. No chyba, że miesięcznie przelewasz na konto w banku pieniądze. Ale w takiej sytuacji bank ma podkładkę o Twoich dochodach ( możesz wtedy pożyczyć niewielką sumę bez konieczności dostarczania im zaświadczenia o dochodach)

Ale jeśli nie możesz w żaden sposób udowodnić, że zarabiasz to nie licz, że tak łatwo uda Ci się dostać finansowanie. Pozostają firmy prywatne i to nie wszystko bo chwilówki również wymagają często takiej podkładki. Polecam ogólnie zainteresować sie firmą Moneyman. Mają tutaj elastyczne zasady przyznawania kredytów oraz jak na firme prywatną dobre warunki. Na pierwszy raz można tam pożyczyć 4000 zł na ponad 6 miesięcy.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez natan » 10 Lip 2018, o 11:42

W banku Raiffeisen można dostać na dowód nieoprocentowaną pożyczkę i spłacać na luzie przez 2 lata. Pożyczając 4 tys trzeba oddać 4120.
natan

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości