lenovo

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

lenovo

Postprzez kubson » 15 Gru 2014, o 23:02

Witam :) jestem tu nowy . Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tablecie marki lenovo a3300 h.
Miał może ktoś z nim do czynienia ?
ktoś os o nim słyszał ? :)
kubson

Do: lenovo

Postprzez jacek111 » 16 Gru 2014, o 11:55

Witam, niestety nie miałem z nim bezpośrednio do czynienia. Nie wiem na ile się znasz, wiec być moze piszę trywialne rzeczy, ale co można powiedzieć po specyfikacji itp, to: tablet sensownej marki, wiec na 99% porzadnie wykonany, zbyt wydajny nie będzie, ale wystarczy do przeglądania neta, prostych gier, aplikacji itp., wbudowany 3G - w tej cenie nie znajdziesz wiele markowych tabletów z 3G, wiec to duży plus.
jacek111

Postprzez kubson » 16 Gru 2014, o 18:31

Z tego co wiem niestety nie działa aero2 :/
A szkoda bo zależało mi na tym. Funkcja telefonu jest w Polsce zablokowana ale to da się pominąć :) generalnie w internecie nie ma za dużo opinii.
wczoraj trafiłem na jeden komentarz który mówił ze tablet jest do kitu ... co ciekawe za kilka minut juz go nie było .. stąd moje obawy. Pozostałe opinie są dobre. Tablet kupuje ponieważ zrezygnowałem z korzystania z komputera gdy kupiłem sgs3. Wygodnie ale nigdy więcej telefonów samsunga. Strasznie się muli. Android wciąga pamięć ram strasznie ale z 4.4 miało się to zmienić. Dlatego chciałem coś na właśnie tej wersji androida. Oczywiście gdybym fundusze miał większe kupiłbym coś z innym procesorem 2 GB ram i na Windowsie 8 . W tej cenie jest to chyba najlepszy wybór :) dziękuję za pomoc !
kubson

Postprzez jacek111 » 17 Gru 2014, o 23:41

tak mi się jeszcze przypomniało: zdaje się, ze są też tanie acery w tym przedziale cenowym, więc radzę jeszcze spojrzeć. Memo pady Asusa też są dość tanie w najtańszej wersji - tylko w niektórych modelach nie ma otg. Ew coś bez 3G można kupić i do tego zewn. modem np. huawei, który obsuguje aero2.

Ja będizesz mieć roota to zawsze sobie możesz wgrać androida w jakiejs przyjaznej, mniej ramożernej wersji ;)

Z telefonów samsunga to miałem najprostszy galaxy y... ale to raczej nei jest reperezentatywny model ;)
jacek111

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości