Odszkodowania

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Odszkodowania

Postprzez 09piotrek » 20 Lut 2018, o 02:20

Dwa lata temu moja mama uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, w którym doznała poważnego urazu kręgosłupa. Operacja oraz kilkumiesięczna rehabilitacja pozwoliły jej na powrót do w miarę normalnego życia, chociaż wiele jeszcze brakuje do pełnej sprawności - tej sprzed wypadku. Pomyślałem, aby zawalczyć o odszkodowania będące rekompensatą za poniesione cierpienia fizyczne. Tym bardziej, iż za ów wypadek odpowiada inny kierowca. W związku z tym poszukuję skutecznej kancelarii prawnej, która pomoże mi takowe roszczenie uzyskać. Poradźcie coś.
09piotrek

Do: Odszkodowania

Postprzez 09piotrek » 25 Lut 2018, o 21:15

Dwa lata temu moja mama uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, w którym doznała poważnego urazu kręgosłupa. Operacja oraz kilkumiesięczna rehabilitacja pozwoliły jej na powrót do w miarę normalnego życia, chociaż wiele jeszcze brakuje do pełnej sprawności - tej sprzed wypadku. Pomyślałem, aby zawalczyć o [url=www.aif.com.pl] odszkodowania [url] będące rekompensatą za poniesione cierpienia fizyczne. Tym bardziej, iż za ów wypadek odpowiada inny kierowca. W związku z tym poszukuję skutecznej kancelarii prawnej, która pomoże mi takowe roszczenie uzyskać. Poradźcie coś.

Ja już znalazłem coś godnego zainteresowania. Myślicie, że warto?
09piotrek

Do: Odszkodowania

Postprzez artek » 26 Lut 2018, o 00:09

Nie jest to temat w którym jestem na bieżąco. Mam szczerą nadzieję, że ktoś innym Ci doradzi.
Awatar użytkownika
artek

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 2 gości