polska piłka (po)kopana

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

polska piłka (po)kopana

Postprzez macarena_1983 » 9 Cze 2013, o 21:23

Temat może niezbyt sexi dzisiaj, no bo po Euro juz nie ma śladu. Ale przypadkiem oglądałam kawałek meczu Polska- Mołdawia, i się załamałam. Czemu ja mam płacić z moich podatków na takich, którym się nic nie chce? Co robi ten cały PZPN, czy jak mu tam ? Jak to się szkoli młodzież? Czy funkcjonują jakieś szkółki piłkarskie w Polandii? Jest tu na forum jakiś znawca futbolu, który mógłby przybliżyć mi temat pod tytułem: czemu ciągle przegrywamy i nic się z tym nie robi? :kibel:
macarena_1983

antyfutbol

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 21 Cze 2013, o 22:02

Cześć,
No masz sporo racji, i nie dziwię się Twojemu rozgoryczeniu. Ludzie, którzy zarabiają kupę kasy - tak sobie kopią , kopią i w sumie nic z tego nie wychodzi szczególnego. A normalny człowiek się wścieka, bo w jakimś tam stopniu jego podatki idą na finansowanie sportu i kultury fizycznej w tym kraju. Przykre.
Moim zdaniem jeszcze długo w Polsce nie zostanie zainwestowany odpowiedni pieniądz na stworzenie struktury szkolenia dzieci i młodzieży. To tak jak z naszymi drogami - łata się - byle było, ale nie planuje się zrobić drogi od podstaw, czyli zerwania i wymiany całej nawierzchni. Niemcy po niepowodzeniach swojej reprezentacji piłkarskiej przeprowadzili rewolucję - potworzyli szkółki przy każdym klubie I, II, i III ligi. I to pomogło. Nasza polska mentalność i pozorna oszczędność nie pozwoli na podniesienie poziomu polskiej piłki kopanej. :kibel:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

polska piłka (po)kopana

Postprzez sewekrusek » 25 Cze 2014, o 16:25

No cóż jak oglądam Mistrzostwa to może i dobrze, że naszych teraz tam brakuje. Ile ambicji, fudbol na TAK, do przodu. Ale jak nas zabraknie w kolejnych mistrzostwach to potem taką nam grupę dosr... że za 10 nie awansujemy
sewekrusek

Miejscowość: Gdynia

polska piłka (po)kopana

Postprzez Olgierd5 » 26 Cze 2014, o 11:03

Jak mam oglądać mecz z udziałem Polaków,to od razu chory jestem.Zgadzam się,że dobrze iż naszych brakuje na Mistrzostwach,jest co pooglądać.
Olgierd5

polska piłka (po)kopana

Postprzez jutka » 26 Cze 2014, o 22:25

Image

polska piłka (po)kopana

Postprzez Delmian » 26 Cze 2014, o 23:20

Lepiej że polacy nie pojechali na mundial., byłaby żenada....

_________
Stylowe lampy mosiężne
Delmian

polska piłka (po)kopana

Postprzez GrimPiece » 27 Cze 2014, o 15:58

@jutka ostatnio tam się podobno gryzą, więc jest też coś dla fanów mocniejszych wrażeń;)
GrimPiece

polska piłka (po)kopana

Postprzez marcus » 27 Cze 2014, o 16:25

z piłki nożnej to tylko FIFA 2014;)
marcus

Re: polska piłka (po)kopana

Postprzez Aronia » 30 Cze 2014, o 11:29

ja też tylko fifa. Moim zdaniem nie ma nic lepszego

_______

Najlepsze na rynku nasady kominowe
Aronia

polska piłka (po)kopana

Postprzez meanmore » 7 Sie 2014, o 11:59

Ligę mistrzów teraz oglądam. Zobaczymy czy te nasze polskie drużyny coś osiągną. Mam nadzieję, że nie będzie wielkie rozgromu.
meanmore

Następna

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 8 gości