Poszukujemy mieszkania

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Poszukujemy mieszkania

Postprzez fionka » 28 Sty 2018, o 00:58

Witam,
Jestem z Małopolski- poszukujemy z rodziną nowego mieszkania, w dobrej cenie, lokalizacji, domy na sprzedaż Ruda Śląska byłyby super rozwiązaniem. Znacie Państwo godną polecenia firmę oferującą nieruchomości w tym rejonie?
Pozdrawiam!
fionka

Do: Poszukujemy mieszkania

Postprzez Starmiak » 23 Maj 2018, o 07:16

fionka napisał(a):Witam,
Jestem z Małopolski- poszukujemy z rodziną nowego mieszkania, w dobrej cenie, lokalizacji, domy na sprzedaż Ruda Śląska byłyby super rozwiązaniem. Znacie Państwo godną polecenia firmę oferującą nieruchomości w tym rejonie?
Pozdrawiam!

Polecam zastanowić się nad narodowym programem mieszkaniowym i nad mieszkaniami plus. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie:
http://pzfd.pl/mieszkanie-plus/

Aktualnie realizuje się w wiele tego typu inwestycji. Pozwoli to na wynajmowanie mieszkania w dobrej cenie ( z tego co wiem to budynki takie budowane sa nie tylko w dużych miastach ale rówineż i w tych mniejszych).

Jesli chcesz kupic mieszkanie deweloperskie dobrze sprawdź również dewelopera. Musisz obejrzeć sobie jego wcześniejsze budynki.
Awatar użytkownika
Starmiak

Do: Poszukujemy mieszkania

Postprzez Chodak10 » 18 Cze 2018, o 15:43

Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję właśnie jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się roletam zewnętrznymi. Tak sobie właśnie pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zamontować je u siebie w domu i chyba się na to zdecyduję... Tylko muszę znajpierw znaleźć jakąś sprawdzoną firmę (najlepiej z Katowic). Czy jesteście może w stanie polecić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Moją szczególną uwagę póki co przykuła firma http://roleter.pl/ Mają naprawdę duże doświadczenie, a z tego co widzę na ich stronie, realizacje, które mają za sobą są na naprawdę wysokim poziomie. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Chodak10

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości