Prezent dla brata na 18 urodziny

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Prezent dla brata na 18 urodziny

Postprzez benkp » 28 Cze 2016, o 11:43

Witam.Chciałbym prosić Was o poradę.Mianowicie zostałem zaproszony do brata ciotecznego na jego 18 te urodziny .Dawno już nie bylem na takiej imprezie a wypadałoby kupić jakis prezent.

Zastanawialem sie nad zaprojektowaniem dla niego koszulki sportowej. Mam na oku coś takiego:
http://selino.pl/koszulki-sportowe-z-wl ... e,g-7.html

Brat interesuje się sportem tak wieć dałbym mu tam nadruk z jego ulubionego klubu. Myślicie,ze jest to dobra opcja?
Awatar użytkownika
benkp

Do: Prezent dla brata na 18 urodziny

Postprzez Darek Pe » 29 Cze 2016, o 19:32

Dobra opcja, chociaż wczesniej polecam sprawdzić czy gdzies można zobaczyć ich koszulki na żywo. Na przykład pod Poznaniem dziala Cupsell i mają też sklep stacjonarny - więc można sobie pooglądać, podotykać i sprawdzić czy jakość jest ok. Kiedyś zamówiłem koszulki z własnym nadrukiem i wyszło to dość słabo - nadruk był strasznie gruby, wyglądał jakby ktos wyciął wzór z gumy i przykleił na koszulkę. Wprawdzie to było zamówienie bezpośrednio z drukarni, a nie na takiej platformie, jak ta, do której linkujesz, ale mimo wszystko myslę, ze wczęsiej warto sprawdzić jak to wygląda.
Darek Pe

Postprzez goska » 1 Lip 2016, o 11:07

Najlepiej chyba wręczyć pieniądze - na pewno się ucieszy.
Awatar użytkownika
goska

Postprzez oogdy » 13 Lip 2016, o 10:00

Ciezko coś podpowiedzieć skoro Ty najlepiej znasz swojego brata, czym się interesuje? Mam trochę więcej niż 18ście ale dostalem w prezencie ostatnio grę karciano/planszową Magic the gathering in the planeswalkers, lubię takie klimaty, sporo moich znajomych gra w różne gry, nawet zdarzyło mi się być na falkonie, wtedy jeszcze w to nie grałem ale z ciekawości poszedłem i wciągnęło mnie to. ta gra jest świetna, może grać do 5 osób, zasady są łatwe ale trzeba trochę pomyśleć, zastanowić się nad strategią, trochę znajomoś angielskiego się też przydaje ;)
oogdy

Postprzez dubcio » 28 Wrz 2016, o 15:09

mój młodszy braciak robi prawko, dałem mu w prezencie na 18 zestaw głośnomówiący, kosztował jakieś 200zł z kawałkiem w sferisie, świetny
dubcio

Postprzez xvpiteerr » 7 Paź 2016, o 14:13

Jak to 18-nastka to pewnie pierwszy alkohol :D Kup mu jakieś whisky niech próbuje smaków :D
xvpiteerr

Postprzez olwoska » 13 Paź 2016, o 15:01

Najlepiej sprawdza się zawsze kasa, ale żeby nie było głupio można dać np. jakiś bon do wykorzystania w sklepie.
olwoska

Postprzez kasia567 » 17 Paź 2016, o 13:59

myślę, że lepiej będzie dać jakiś voucher do jego ulubionego sklepu
kasia567

Postprzez kasia567 » 17 Paź 2016, o 14:14

albo zestaw głośnomówiący do samochodu, dobry pomysł
kasia567

Postprzez jacklyn » 22 Paź 2016, o 16:38

Warto zorientowac sie jakie zainteresowania ma osoba obdarowywana. Moj brat od jakiegos czasu interesuje sie amatorsko fotografia. Zebral troche pieniedzy i kupil sobie lustrzanke, oczywiscie nie jakas wyczynowa za 10 tys, tylko Nikona za 3 tys. Mam zamiar kupic mu w prezencie jakies akcesoria ... zastanawiam sie nad dyfuzorem http://fripers.pl/c/dyfuzory/ tylko nie wiem za bardzo jaki wybrac. Duza bedzie roznica miedzy najtanszym, a najdrozszym?
jacklyn

Następna

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości