Prezent wyprawkowy dla dziecka

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Prezent wyprawkowy dla dziecka

Postprzez INGA330 » 22 Lut 2018, o 11:40

Co Wy byście podarowali przyszłym rodzicom na prezent wyprawkowy dla przyszłych rodziców? Wraz ze znajomy stwierdziliśmy, że fajnym rozwiązaniem może okazać się tutaj wózek, wybraliśmy już nawet odpowiedni model, który wiem że spodoba się rodziców. Jak myślicie czy to odpowiedni prezent?
INGA330

Do: Prezent wyprawkowy dla dziecka

Postprzez fitStefan » 22 Lut 2018, o 15:14

Raczej przed narodzinami dziecka nigdy nie dawałem prezentów i chyba też nie ma ogólnie takiego zwyczaju. Może pomyśl lepiej o czymś jak już dziecko będzie na świecie. Może jakieś ubranka, mojej siostrze dużo osób przynosiło też spory zapas pampersów. To taki uniwersalny upominek i uniwersalny.
fitStefan

Postprzez step_up » 23 Lut 2018, o 16:11

Przydatne informacje :) Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Awatar użytkownika
step_up

Postprzez INGA330 » 27 Lut 2018, o 14:29

Jednak znajomi stwierdzili, że wózek z http://lonexcompany.com/ będzie idealny dla nich i tez go kupiliśmy.
INGA330

Postprzez juven_tsy » 13 Mar 2018, o 18:16

Nie głupi pomysł z wózkiem, tylko ma prawo bytu jak się kilka osób zrzuca bo to jednak dość drogi prezent. Poza tym ja zawsze stawiam na praktyczne prezenty dlatego kupiłbym na przykład taką matę edukacyjną https://www.al.to/p/282918-mata-edukacyjna-fisher-price-mata-wesoly-samochod.html .Pobudzi zmysły i zachęci do aktywnej zabawy a przy tym doskonale ochroni przed chłodem podłogi. Połączenie przyjemnego z pożytecznym moim skromnym zdaniem a i nie jest to wielki wydatek dla jednej osoby.
Awatar użytkownika
juven_tsy

Miejscowość: Szczecin

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości