Przepis na sos z grzybów. Znacie?

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Przepis na sos z grzybów. Znacie?

Postprzez armel » 29 Paź 2016, o 18:18

Marzy mi się pyszny sosik ale jeszcze nigdy nie robiłem takiego z leśnych grzybów. Bardzo proszę o jakieś fajne przepisy.

Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
armel

Do: Przepis na sos z grzybów. Znacie?

Postprzez Raffii » 29 Paź 2016, o 21:40

Nie jedz grzybów. Są pyszne, ale ludzki organizm nie potrafi ich trawić. Wracają w takiej samej postaci jak weszły. Wyjątkiem są kurki z tego co pamiętam, a SOS robi się jak każdy inny. Jeśli Cię nie przekonałem, a dodam, że sam siebie do tej pory nie przekonałem do nie jedzenia grzybów, to najlepiej zrobić grzyby w sosie własnym.
Awatar użytkownika
Raffii

Postprzez Starmiak » 31 Paź 2016, o 11:43

No jak nie umie trawić jak umie. Sam uwielbiam grzyby Mam świadomość, że nie mają wartości odżywczych ale nie ma niczego złego w zjedzeniu sobie raz na jakis czas jakiegoś smacznego dania z ich dodatkiem. Szczególnie grzybów leśnych, które maja niesamowity aromat ( w tym roku nazbierałem trochę podgrzybkków oraz borowików....).

Co do przepisu to polecam ten:
https://www.przepisy.pl/przepis/sos-pieczarkowy

Jest to przepis na sos pieczarkowy, ale mozna bez problemu zrobić go również z grzybami leśnymi.
Awatar użytkownika
Starmiak

Postprzez krebinal » 17 Mar 2017, o 23:44

Jest taka strona z przepisami i tam jest na pewno. Wpisz w google przepis na sos z grzybów i na pewno znajdziesz
krebinal

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości