Puste tonery jak się ich pozbyć?

- pisz tutaj, jeśli chcesz pogadać o dowolnym temacie

Postprzez kazimierznoga » 13 Sie 2014, o 16:07

Witam,
Na co dzień sporo drukuję słyszałem ,że puste tonery można oddać do skupu czy to prawda? Chciałbym się ich pozbyć w jakiś ekologiczny i sensowny sposób. A co wy robicie z takimi rzeczami?
kazimierznoga

Postprzez natalia33 » 14 Sie 2014, o 15:36

Kiedyś trzymałam to w domu. Bo też nie wiedziałam gdzie je wyrzucić (nie regeneruję ich, bo po wymianie sprzętu mi się to nie opłaca za bardzo).
Ale o skupach słyszałam. Teraz zbieram większą ilość, by mi się jakoś opłaciło pakować i wysyłać je do takiego skupu: http://adaso.pl/. Mieszkam na wsi, a autobusem tego wlec nie zamierzam do pojemników w hipermarkecie :)
natalia33

Postprzez jacek111 » 14 Sie 2014, o 20:26

Mi się wydawało, że najlepiej jednak zawsze uzupełniać... to się może nie opłacać? chociaż mało mam do czynienia z drukarkami ostatnio więc możę jestem do tyłu. Jak już musisz oddać no to najlepiej do skupu, może też sklepy, które się zajmują sprzedaża tonerów zbierają takie rzeczy.
jacek111

Postprzez Greta » 15 Sie 2014, o 21:07

Ja zawsze oddaję tam gdzie zamawiam tonery i jeszcze mi za to płaca jakieś drobne.

Postprzez pokasala » 18 Sie 2014, o 15:50

Ja oddaję do sklepu gdzie kupowała, a przy okazji kupowania nowego tuszu dostaję zniżkę. A co do skupu to chyba nie ma jednego właściwego miejsca.
pokasala

Postprzez kamajastra » 19 Sie 2014, o 15:41

Nigdy nie słyszałam o skupach tonerów, ja tam swoje zawsze wyrzucam i mam spokój ;p
kamajastra

Postprzez lokatora » 21 Sie 2014, o 10:23

Tunery zawsze nabijam u producenta, przez internet, wtedy jest taniej, a przy okazji nie wytwarzam śmieci.
lokatora

Postprzez bakaraka » 25 Sie 2014, o 14:56

Polecam nabijanie tunerów, zawsze można zaoszczędzić i jak lokatora napisała, nie wytwarzamy wtedy śmieci, a trzeba dbać o środowisko.
bakaraka

Postprzez lakaja » 25 Sie 2014, o 15:36

Również nabijam tunery, ale w większości sklepów gdzie można kupić tusze można również sprzedać tunery za niewielkie pieniądze.
lakaja

Wróć do Luźne pogawędki, czyli o czym dusza zapragnie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości